СПІВІРОБІТНИЦЯ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО ВПУ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ КОНКУРСУ "МОЛОДА ЛЮДИНА ЛУГАНЩИНИ 2017"

В Луганській обласній державній адміністрації урочисто підбили підсумки конкурсу "Молода людина Луганщини 2017". Такий конкурс - ювілейний, десятий. Переможці визначалися за 15 номінаціями Привітав їх та вручив нагороди голова облдержадміністрації Юрій Григорович Гарбуз.

В номінації "Молодий волонтер" перемогла майстер виробничого навчання Сєвєродонецького Вищого професійного училища Олександра Євгенівна Ворошилова.

- Вона - ровесниця Незалежності України, й до того ж - випускниця нашого училища, - розповідає директор ВПУ ,Юрій Кіндратович Кузьмінов. - Закінчила також індустріально- педагогічний технікум, і потім - інститут. Сама стала в нашому училищі відмінним газоелектрозварником й зараз готує молодих робітників за цим фахом.ЇЇ група - одна з найкращих з усіх напрямків.

Ця група разом зі своїм майстром, наприклад, добре попрацювала на влаштуванні молодіжного сектору в Гоголєвському сквері, надала допомогу мешканцям постраждалої Авдіївки, бере участь в червонохрестовській роботі.

Олександра Ворошилова - добрий організатор, отож її обрали головою учнівської профспілкової організації ВПУ. Діє насамперед власним прикладам, в тому числі й як волонтер. Про неї схвально відгукуються в громадських організаціях "СХІД-SOS", "Хочу-Буду". Багатьох молодих людей. зокрема, з числа вимушених переселенців, зацікавив проведений О.Ворошиловою на громадському майданчику профорієнтаційний майстер-клас.

- Із задоволенням налагоджую спілкування з новими людьми, намагаюсь залучити й їх до цікавив, корисних справ, - каже Олександра. - Так було й тоді, коли надавала волонтерську допомогу під час нещодавно проведеного в Сєвєродонецьку мистецького фестивалю.

В ці дні Олександра Євгенівна випускає своїх чергових учнів у велике життя. Звісно, й нових буде залучати до волонтерства. Й як завжди, сама буде в кожній справі попереду.

Семен Перцовський, заслужений журналіст України.
На знімку: вшанування переможців конкурсу, Олександра Ворошилова - крайня зліва. Поруч з нею - заступник голови ОДА О.П.Лішик, в центрі - голова ОДА Ю.Г.Гарбуз.

26.06.17
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^