Ми – ПЕРЕМОЖЦІ!

17 травня в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова в урочистій обстановці відбулося нагородження переможців VII Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок». Організатори конкурсу стали Асоціація українських правників, Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, Київський інститут ім. Р.М. Глієра, Український фонд культури ГО «Громадянський форум суспільної етики» за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнського громадсько - політичного інформаційного журналу «Оксамит».

Головна ідея Конкурсу – популяризація духовних і моральних надбань, консолідація зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнів та студентів, створення належних умов для прояву патріотизму, почуття любові до України, готовності до її захисту.

Вітаючи гостей урочистого зібрання, Голова Журі конкурсу доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук України професор В.В. Костицький зазначив, що до підсумкового етапу цьогорічного VII Конкурсу надійшло 529 творчих звітів, найбільше яких із Вінницької, Херсонської, Харківської, Чернігівської, Чернівецької, Луганської (35 робіт) та Донецької областей.

Серед переможців Конкурсу у віковій категорії «учні професійно-технічних навчальних закладів» став творчий колектив учнів та педагогів ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», який посів ІІІ місце. Науково-пошукова робота «Франкова криниця» культурологічного напрямку вразила журі тим, що відомий український поет, письменник, громадський діяч Іван Франко став близьким та зрозумілим, для сучасної молоді, як просто людина, котра кохала, страждала, раділа. Нагороду – Диплом переможця VII Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» та цінній подарунок було вручено представникам творчої групи проекту: учню Артему Теляшенко та художньому керівнику В.Л. Бібко. Особистою Подякою Асоціації українських правників та Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова була відзначена робота заступника директора з виховної роботи ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» - керівника проекту «Франкова криниця» Т.Д. Склярової.

Вручаючи нагороду, Голова журі професор В.В.Костецький побажав переможцям ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» і надалі зміцнювати живий інтерес до української культури та традицій, до історії власного роду і народу.

Вікторія Бібко.

18.05.17
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^