Підтримка звернення голови Луганської ОДА Юрія Гарбуза

Учні та педагогічні працівники Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище» всім серцем сприйняли звернення до луганчан голови Луганської обласної державної адміністрації Юрія Григоровича Гарбуза із гаслом «Луганщина у нас одна».

Ми дружньо підтримуємо цю акцію, приєднуємося до неї, бо вона відповідає нашим настроям, думкам та прагненням.

Особливо зворушливо сприйняли слова очільника області учні ВПУ, яких гірки обставини зробили вимушеними переселенцями.

В училищі вони знайшли добрих наставників та друзів, долучилися до загальних справ. Приміром, луганчанка Ганна Пастушок очолила створений у нас Євроклуб «Шлях до мрії», який втілює проект «Схід та Захід разом!». Ми раді будемо залучити до його діяльності ровесників наших учнів з усіх куточків Луганщини, бо така робота переконливо свідчить про те, що Луганщина, східна брама України, - невід’ємна частина нашої рідної великої Батьківщини.

Євроклубовці знайомляться з усіма областями України, проводять відео мости зі спорідненими навчальними закладами. До одного з них – Львівського – вже відбувся чудовий, незабутній візит.

Пропонуємо, коли для цього будуть умови, на базі нашого училища проводити конкурси професійної майстерності майбутніх робітників всієї Луганщини. Це буде ще одним кроком до взаєморозуміння, миру, до чого й закликає Юрій Григорович Гарбуз. А вмілі руки молоді будуть у великій нагоді при відбудові мирної, єдиної, української Луганщини.

Про це свідчать й успіхи наших учнів в обласних конкурсах професійної майстерності, переможці яких представляють Луганщину на Всеукраїнських змаганнях, перемоги у творчих конкурсах.

Учні нашого училища вирішили внести свій вклад в благоустрій скверу імені М. В. Гоголя та взяли частину його під опіку. Всі разом будемо доглядати за деревами, висаджувати нові. Незабаром ми прикрасимо свій куточок Лелекою - символом миру та кращого майбутнього.

Лелека несе надію усім родинам, дітям. Саме їм в першу чергу адресоване звернення «Луганщина у нас одна». Отже, будемо допомагати нашому лелеці, один одному у втіленні такої надії.

14.04.17
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^