У ВПУ ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

У Сєвєродонецькому вищому професійному училищі пройшов Тиждень з охорони праці. До його програми увійшли відкритий урок викладача цього предмету Інеси Ігорівни Артамонової, бесіди, підготовка відповідних плакатів тощо.

Важливою подією Тижня стала тематична олімпіада. Її учасники відповідали на питання комп'ютерних тестів, розгадували кросворд, займалися формулюванням тези щодо важливості охорони праці.

Переміг в олімпіаді майбутній автослюсар Станіслав Гура. Як відзначив його майстер виробничого навчання Сергій Михайлович Метьолкін, Станіслав добре навчається з усіх предметів.

На другому місці Віталій Яковенко, на третьому - Дмитро Борисов. Усього на один бал відстала від нього Яна Іваненко. Команда майбутніх операторів, взагалі виступила вдало.

А закінчився Тиждень захоплюючою конкурсною програмою за участю першокурсників. Заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова повідомила про Всесвітній День охорони праці, якому присвячений Тиждень. Вести захід у вщент заповненій аудиторії Інесі Ігорівні Артамоновій допомагали ведучі-учні.

Першокурсники жваво відповідали на питання кількох розділів вікторини з різних напрямків охорони праці. Як тільки ті виникали на екрані, учні поспішали з відповідями, здебільшого обираючи найскладніші питання.

Цікавості заходу додали пісня електромонтерів у виконанні вокального гурту училища та виступ недолугого "фахівця", роль якого весело та майстерно виконав Артем Теляшенко. Слухачі ж визначалися, якими з його шкідливих порад нізащо не слід погоджуватися.

Динамічно пройшов конкурс з надання першої медичної допомоги тому, хто знепритомнів або отримав перелом руки. Провести його допомогли інструктори міської організації Товариства Червоного Хреста.

І ось журі на чолі із заступником директора училища Віолетою Олегівною Волошиною підбило загальні підсумки. Переміг Олексій Каракуц, учень групи № 14. На другому місці Вікторія Малолєтня, учениця групи № 13, на третьому - Олександр Плугов, учень групи № 12.

Всі учасники предметного Тижня ще глибше зрозуміли, що охорона праці, від якої так багато залежить, завжди повинна бути на першому місці.

Попереду заходи з безпеки дорожнього руху.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

14.04.17
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^