В УЧИЛИЩІ ЗМАГАЛИСЯ МАЙБУТНІ МАЙСТРИ АВТОСПРАВИ

Жваво та цікаво у Сєвєродонецькому вищому професійному училищі пройшов черговий конкурс професійної майстерності. Цього разу змагалися майбутні майстри автосправи.

- До насиченої програми конкурсу увійшли теоретичні іспити, виконання різноманітних слюсарно-ремонтних робіт, - розповіла викладач охорони праці та матеріалознавства Інеса Ігорівна Артамонова. - А старшокурсники на автополігоні училища змагалися й у водінні машини.

Педагоги училища Володимир Олександрович Буц, Віталій Анатолійович Кризський, Олександр Іванович Меркуленко, майстри виробничого навчання разом з членами журі засвідчили добру підготовку конкурсантів. Отже їхні наставники задоволені, а товаришам є з кого брати приклад.

Серед першокурсників відзначилися Дмитро Борисов та Олександр Глухов. У другокурсників найвищі бали отримали В'ячеслав Костиря та Олександр Дибтан. Призерами конкурсу визначені також третьокурсники Владислав Петрейко та Ілля Волошин.

Дирекція та учнівський профспілковий комітет училища поздоровляють їх та бажають нових успіхів у навчанні та в подальшій праці за покликанням.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

09.04.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^