СЄВЕРОДОНЕЦЬКЕ ВПУ ПРИКРАСИЛО ФЕСТИВАЛЬ "МОЛОДІЖНА ВЕСНА"

Яскравим святом талантів став фестиваль "Молодіжна весна", який пройшов 15 березня в Сєвєродонецьку.

- Він об'єднав учасників художньої самодіяльності навчальних закладів нинішнього адміністративного центру Луганщини, - каже ініціатор фестивалю, головний спеціаліст відділу молоді та спорту міської ради Світлана Попова. - Ми надали їм можливість показати себе на великій сцені міського Палацу культури. Приємно, що фестивальний марафон зібрав повний зал глядачів різного віку.

Що ж, представники старшого покоління під завзяті ритми із задоволенням згадали про свою молодість, а молодь, підлітки захопилися новими, такими, що лише нещодавно стали популярними, пісенними, танцювальними композиціями. Все було динамічним, сучасним, оригінальним. Об'єднала ж номери тема модних гаджетів і неодмінних есемесок - зрозуміло, таких, що їх підказали Весна та Любов.

Блиснули всі - ансамблі, групи виконавців, солісти. Були представлені різноманітні жанри - вокал, кілька видів хореографії, бардівська пісня, художнє слово, театр мод, файершоу ...

Нові таланти відкривалися один за іншим. Не бракувало й ліричного, й веселого. А про виконавську майстерність свідчили численні "Браво!" від глядачів та схвальні відгуки професійних культпрацівників. Цікаво були поставлені виступи, які об’єднали відразу всіх учасників фестивалю.

Особливо відзначилися вокальні групи юнаків і дівчат Сєверодонецького Вищого професійного училища. Вони співали й окремо, й разом. Їх виступи, що почалися з натхненної пісні "Нове покоління", обрамляли фестиваль і були його кульмінацією. А Артем Теляшенко з нашого училища полюбився всім як блискучий ведучий, виконавець сміховинних монологів.

- Хочу подякувати всіх наших учасників фестивалю, керівника художньої самодіяльності Анну Бражнікову, - каже заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова. - З кожним виступом вони долають нову щабель. Серед глядачів було чимало школярів, й, гадаю, вони теж переконалися: у нашому училищі є простір для розвитку всіх творчих здібностей.

Побажаємо нашим дебютантам і далі впевнено опановувати великими сценами. Не забуваючи, звісно, й про свою.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

16.03.17
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^