ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

У Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі 13 березня розпочалися Дні відкритих дверей. Першими до ВПУ завітали учні дев'ятих класів місцевої школи №10.

- У нас з цією школою давно склалися дружні стосунки, - каже майстер виробничого навчання майбутніх зварювальників, голова учнівського профспілкового комітету Олександра Євгеніївна Ворошилова, яка сама спочатку закінчила наше ВПУ, потім - інститут. - Безперечно, таку ж зацікавленість виявлять й в інших школах.

Цікавою та змістовною була розповідь про училище, напрямки підготовки тут робітників та молодших спеціалістів, що з нею виступила практичний психолог Тетяна Анатоліївна Щеглова. Вона також дала юнакам та дівчатам рекомендації щодо вибору шляхів оволодіння майбутньою професією. Вступ до ВПУ відкриває для цього чимало можливостей.

Про те, якою сучасною навчально-методичною базою володіє ВПУ, які чудові умови створені тут для всебічного розвитку молоді, її корисного дозвілля, гості, що зібралися в конференц-залі, дізналися й з тематичного відеофільму. Старший бібліотекар Ірина Олександрівна Ковальова подарувала їм фірмові буклети та календарі училища.

А потім досвідчений педагог Едуард Петрович Шевченко зі знанням справи провів для школярів екскурсію по училищу. Кожний зміг задовольнити свою допитливість, переконатися: у такому передовому навчальному закладі дійсно варто вчитися.

Це підтвердило й спілкування з педагогами, студентами ВПУ - тими, хто вже зробив такий вірний вибір.

Отже, через декілька місяців ВПУ чекає нових абітурієнтів!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

13.03.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^