ПРО ВІРНІСТЬ БАТЬКІВЩИНІ

Ця зустріч з ветеранами АТО надовго залишиться в пам'яті молоді Сєвєродонецького Вищого професійного училища. "Вона, - сказала, представляючи гостей, заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова, - присвячена героям Революції гідності, тим, хто захистив та зараз захищає нашу Батьківщину".

Офіцер Валентин Ткалич не вперше зустрічається з молоддю, - адже він за фахом вчитель історії. Його розповідь допомогла краще зрозуміти буремні події й одночасно знайшла відгук у серцях. Особливо хвилюючими виявилися світлини, які він та бойові побратими зробили на передовій. Їх демонстрували на великому екрані під пронизливу пісню Святослава Вакарчука.

Були й розповіді про теперешні напружені будні рідного батальйону Національної поліції, й відповіді на питання. Зокрема, про можливості служити у Збройних Силах України, що при всенародній підтримці стали по-справжньому міцними, про значення для цієї служби професійно-технічної підготовки.

Відомий публіцист Ігор Орел представив свою книгу "Хроніка одного батальйону". Він писав її у перервах між бойовими діями в найгостріші часи, писав в якості щоденника - щиро та відверто.

- Така правдива, документальна книга має особливе значення, - відзначив викладач курсу "Захист Батьківщини" ВПУ Микола Семенович Брянченко.

Звісно, були й поради, й спільні роздуми про те, як досягти миру на нашій землі, про майбутнє, яке залежить від кожного. А кадри про цю зустріч увійдуть до відеороботи творчої групи училища, присвяченої темі військово-патріотичного виховання.

Семен Перцовський.

02.03.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^