КІНО ПРО КОХАННЯ НА ФОНІ ВПУ

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради провів присвячений Дню усіх закоханих конкурс «Освідчення в коханні в прямому ефірі».

- Його учасниками, - розповідає головний спеціаліст цього відділу Віта Гашкова, - стала учнівська, студентська та інша молодь. Надали їй повний простір для творчої самореалізації.

Конкурсанти розробляли оригінальні сценарії привітання з Днем усіх закоханих, святкові «валентинки». Це відтворювалося у відеосюжетах, де головні ролі виконували самі учасники конкурсу.

І ось журі з культпрацівників та представників молодіжних організацій розглянуло конкурсні роботи. Підсумки творчого змагання між навчальними закладами були підбиті 14 лютого на зустрічі в міській публічній бібліотеці.

Високу оцінку одержала робота творчої групи Сєвєродонецького Вищого професійного училища. Вона привабила оригінальністю, дотепністю, гумором. й разом з тим ліричністю.

- Звісно, я її побачила напередодні, та із щирим задоволенням переглянула ще, - каже заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова. - А для інших глядачів, у тому числі наших, це стало приємним сюрпризом. Адже хлопці та дівчата розкрили нові грані своїх здібностей.

Головні ролі виконали студенти Яна Іваненко та Олександр Шабельник. Виконали жваво та переконливо. Добрий ансамбль створили й інші учасників зйомок. Додати професійності допомогли майстри виробничого навчання Оксана Леонідівна Луньова та голова учнівського профкому Олександра Євгеніївна Ворошилова.

Робота була стилізована під перші кінострічки. Це нібито підкреслило, що кохання - вічне. Дія сюжету проходить на фоні та у стінах рідного училища. А інші подробиці розкривати не будемо, - бо цей невеличкий відео етюд краще побачити самим.

Представники ВПУ одержали від відділу молоді та спорту Диплом лауреатів конкурсу, святковий торт та сертифікат на безкоштовне відвідання сеансу в кінотеатрі "Сучасник", Хто зна, - можливо, колись ми побачимо наших лауреатів й на великому екрані в цьому та інших кінотеатрах.

Семен Перцовський.

14.02.17
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^