ЯК СТАТИ ЗАХИСНИКОМ ВІТЧИЗНИ

Діяльність Збройних Сил України знаходиться зараз у центрі уваги всього суспільства. Вони користуються народною повагою та підтримкою. Закономірно, що наша молодь, тим більш в такий відповідальний час, налаштована бути причетною до їх зміцнення.

Про це йшлося на зустрічі випускних груп Сєвєродонецького Вищого професійного училища із співробітниками міського військового комісаріату. До ВПУ завітали заступник міськвійському, капітан Геннадій Іванович Котляр, співробітник відділення комплектування, молодший лейтенант Ігор Ігоревич Срібний та діловод цього відділення з роботи з питань навчальних закладів, старший солдат Альона Миколаївна Козлова.

Відкриваючи зустріч, заступник директора училища з виховної роботи Тетяна Дмитрівна Склярова наголосила на тому, що за останній час в державі багато зроблено для зміцнення Збройних Сил, підвищення їхньої боєздатності та авторитету. Служба в армії почесна й відповідальна.

Капітан Г.І.Котляр запросив випускників до служби у Збройних Силах за контрактом. Були дані відповіді щодо умов цієї служби, зокрема, у нашому регіоні, в зоні АТО. Військовослужбовці зараз одержують гідне матеріальне винагородження за свою ратну працю. Для них встановлено чимало пільг. На контрактну службу в армію приймаються не тільки юнаки, а й дівчата. Звісно, спочатку всі проходять відповідну підготовку.

Випускників також запросили вступати до вищих військових навчальних закладів України. Це дасть змогу одержати різноманітні військові спеціальності (тут буде корисним й фах, одержаний у ВПУ), стати офіцером. Вступати до цих закладів можна й безпосередньо з контрактної служби в армії. Було повідомлено про вимоги до тих хто бажає служити за контрактом чи навчатися на військового.

Ці пропозиції викликали жвавий відгук. Тут свою роль зіграла й велика робота з патріотичного виховання, підготовки захисників Батьківщини, яка ведеться в нашому училищі.

Семен Перцовський.

09.02.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^