ВИПУСКНИКАМ - ПРО ТРУДОВЕ ПРАВО

У Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі відбулася зустріч, яка викликала чималу зацікавленість у всіх, хто незабаром закінчує своє навчання тут.. До них прийшли співробітники Сєвєродонецького представництва Норвезької ради в справах біженців. Ця організація, зокрема, опікуються питаннями надання населенню Донбасу правової допомоги.

Молоді юристи Руслан Моргунов та Євген Жихарський розповіли про основні положення трудового законодавства України, які потрібно знати молодим працівникам. Заступник директора ВПУ з виховної роботи Тетяна Дмитрівна Склярова зосередила увагу на питаннях, з якими здебільшого зустрічається молодь при влаштуванні на роботу та у подальшій праці. Були дані відповіді на те, як поводитися в тій чи іншій ситуації, які права та пільги гарантуються законодавством. Йшлося, зокрема, про офіційне підтвердження трудового стажу, режим роботи, відношення з працедавцями тощо.

Юристи запросили випускників звертатися за консультаціями та порадами із захисту своїх прав до фахівців їхнього представництва. Воно знаходиться в нашому місті за адресою: вулиця Федоренко, 10. Правова допомога надається безкоштовно. На таких засадах діє й чимало інших консультаційних пунктів.

Була показана мультимедійна презентація про діяльність представництва.

Семен Перцовський.

09.02.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^