НАШ ДІД МОРОЗ - НАЙМОЛОДШИЙ ТА НАЙВЕСЕЛІШИЙ!

З кожний роком набуває все більшої популярності міська акція "Молодий Дід Мороз". В ній беруть участь хлопці та дівчата з навчальних закладів.

Й зараз вони вітали з Новим роком малюків з багатодітних родин.

- Як завжди, тут відзначилися представники Сєвєродонецького ВПУ, - від імені організаторів акції каже головний спеціаліст відділу молоді та спорту міської ради Світлана Попова. - Чимало слів вдячності заслужили вони напередодні 2017 року. Передаю й слова нашої вдячності їм, керівництву училища.

Це для рідної мами Артем Теляшенко - ще хлопченя. А малюки та навіть їхні батьки сприймали його як справжнього Діда! Недаремно ж Артем займається в народному Молодіжному театрі Палацу культури хіміків, підкорив сцену свого училища. Якщо б Морозам надавали якісь титули, то Артема визнали б не тільки наймолодшим, а й найвеселішим! Всі родини, де вони побували разом з неповторною Снігуронькою - Анжелою Матвієнко, це підтверджують.

- Я навіть сама немов повернулася в дитинство, - зізнається Анжела.

Вони з Артемом щиро та дотепно допомогли дітям поринути в казку, розкрити різні здібності, порадували їх подарунками, схвальними відгуками та побажаннями.

Доречно було й нагадати про чудове новорічне оформлення нашого училища, на яке неодмінно звертають увагу всі, хто йде повз нього на міську ялинку. Адже саме у Сєвєродонецькому ВПУ народжується казка!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

28.12.16
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^