НАВЧАЮТЬСЯ ПРОФСПІЛКОВІ АКТИВІСТИ

Десять представників Сєвєродонецького ВПУ взяли участь в учбовому тренінгу для молодих профспілкових активістів. Його провів голова профкому Сєвєродонецького "Азоту" та обласної Федерації профспілок Валерій Сергійович Черниш. Тренінг проводився за програмою співробітництва українських та данських профспілок. Він був насиченим новими знаннями, різноманітними практикумами, проходив дуже динамічно та жваво.

Цікаве та корисне навчання допомогло починаючим активістам краще розібратися в питаннях профспілкової роботи, вимогах до громадського лідера, його знань та навичок. Наші учні добре показали себе під час виконання практичних вправ, відзначилися дотепністю та активністю", - говорить голова учпрофкому Олександра Євгеніївна Ворошилова.

- Ми переконалися, - сказав на підведенні підсумків від імені товаришів Артем Теляшенко, - що профспілкова робота дозволяє вдосконалювати різноманітні здібності та організаторські вміння, приносить неабиякий ефект у суспільному житті. Звісно, те, що взнали, будемо плідно використовувати.

Є плани щодо продовження такого навчання безпосередньо в училищах.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

19.12.16
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^