МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ - ПЕРШИЙ КРОК ДО ПРОФСПІЛКИ

Значною подією в суспільному житті Луганщини став Молодіжний форум "Профспілка - це ми".

Він відбувся у ниньошньому адміністративному центрі області Сєвєродонецьку на базі місцевого Вищого професійного училища під егідою обласної Федерації профспілок та профспілкового комітету Сєвєродонецького об'єднання "Азот".

- На наш пілотний захід, - сказав, відкриваючі його, голова профкому цього містоутворюючого підприємства та відновленої обласної Федерації Валерій Сергійович Черниш, - зібралися учні базових закладів професійно-технічної освіти. Якщо вийде вдало, такі події одержать поширення на всю область. Вийшло,за загальним визнанням учасників, не просто вдало, а цікаво та корисно. При цьому атмосфера Форуму була невимушеною, по-справжньому товариською й в певному сенсі святковою.

Його учасники представили театралізовані візитівки своїх колективів, дотепно розповіли про те, яким вбачають профспілкове життя. "Воно поєднується з професійним становленням, адже учнівські профорганізації трьох базових навчальних закладів "Азоту" входять до складу його профспілкової організації нашої галузевої профспілки", - зауважує голова облради профспілки працівників хімнафтохімпрому член Ради ФПУ Володимир Григорович Кравченко.

На конкретних прикладах розкривалися й досить серйозні речі - такі, як захист прав працівників, соціальне партнерство. На цьому наголосили, зокрема, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти, депутат міськради, директор Сєвєродонецького ВПУ Юрій Кіндратович Кузьмінов та член Президії Федерації профспілок України Валерій Сергійович Черниш.

- Наша молодь готувалася до цього Форуму, - відзначає голова учнівського профкому ВПУ, майстер виробничого навчання зварювальників Олександра Євгенівна Ворошилова. - Так само, як й наші друзі з сєвєродонецьких профліцею, торговельно-кулінарного ВПУ №92. Тому змогли показати й неабиякі знання у вікторині на профспілкові теми, й власні таланти у концертній програмі.

Про напрямки діяльності профспілок нагадали відеофільм, новий тематичний стенд,а про досвід такої роботи - огляд, з яким виступила директор профспілкової бібліотеки "Азоту" Наталія Володимирівна Зарубій.

Вона презентувала тематичні книжки, зокрема, місцевих авторів - профактивістів, які розповіли про історію та сучасний розвиток профспілкового руху в регіоні, його лідерів. Звісно, йшлося й про газету "Профсілкові вісті", заводську пресу, періодичні видання профкому "Азоту" та газету "Талісман" Сєвєродонецького ВПУ, яка нещодавно стала лауреатом міжнародного конкурсу, а також про сайти учбових закладів, де теж висвітлюється громадське життя.

- Профспілка завжди молода, - з такими словами завідувачка організаційно-масовим відділом профкому "Азоту" Тетяна Володимирівна Лісовська запросила на сцену першокурсників, яким урочисто були вручені профспілкові білети та ділові блокноти. Адже цим юнакам та дівчатам оказана довіра бути профгрупоргами.

Ярослав Григоренко, Тетяна Новікова, Олеся Стельмах та інші нові активісти сказали, що тепер краще уявляють, над чим їм працювати, але налаштовані й надалі вчитися цьому. Тим більш, що обласна Федерація профспілок планує цільові семінари для молоді.

Така загальна налаштованість підтвердилася після пам'ятного фотографування, - коли Форум начебто завершився. Всіх зацікавили ті нові знання, які Валерій Сергійович Черниш тільки-но набув як учасник дансько-української профспілкової навчальної програми. Отже він відтворив фрагмент одного з тренінгів, й це підтвердило: попереду ще багато справ.

Отож, у добру путь!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ
керівник громадського прес-центру
облради профспілки працівників
хімнафтохімпрому.

07.11.2016
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^