ВИЗНАЧЕНІ КРАЩІ АКТОРИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО ВПУ

Море задоволення одержали глядачі й одночасно уболівальники літературно-театрального конкурсу, що пройшов у актовому зал Сєвєродонецького ВПУ. Та й самі молоді актори виконували вірші, монологи, діалоги, скетчі з неабияким натхненням.

З допомогою керівника художньої самодіяльності Вікторії Леонідівни Бібко їм вдалося втілити найрізноманітніші образи. Треба відзначити й широкий діапазон тем та жанрів - від лірики до гумора, від класики до сучасних замальовок, від фольклору до сучасних студентських проблем. Втім така калейдоскопічність не завадила глядачам розуміти думки та почуття, які доносили автори та актори. Ти більш, що все вийшло досить близьким до життя, навіть там, де панували умовність та гротеск. Виконавці справилися зі своїми ролями вдало, гармонічно, виявили пластику, володіння сценічними рухами та дикцією. - Переможених у цьому конкурсі не було, - говорить голова журі, заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова.

- Оцінювалися сценічна культура, виконавська майстерність, створення образів. Ось наші оцінки - низьких балів немає. Хоча, звісно вдосконалюватися потрібно постійно.

Гран-прі одержав Артем Теляшенко з десятої групи, який майстерно виконав багатоплановий монолог "Маски". Хлопці з 16-ї групи заслужили перше місце за свій актуальний "Ролик на YouTube", де текст був підкріплений танцем.

Друге місце розділили восьма та дев'ята групи. Третє посіла група №14 - до речі, першокурсники. Приз глядацьких симпатій одержали дівчата з групи №13, які показали дотепну пародію на заняття йогою. А "Відкриттям року" названий виступ відразу семи учнів дванадцятої групи. В акторському ансамблі вони зігралися не гірше, ніж у футбольному.

До оплесків глядачів вже додалися й нагороди від дирекції училища.

Фото дивіться в розділі Події в фото

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

07.11.16
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^