МІЦНІЄ КАЗАЦЬКА СИЛА - ЦЕ ДОВЕЛИ УЧНІ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО ВПУ

До Дня захисника України та Дня українського козацтва у провідному на Луганщині Сєвєродонецькому вищому професійному училищі провели святкову спортивну програму-гру "Козацька наснага".

- Такі турніри у нас вже традиційні, й кожного разу вони становляться все цікавішими, - каже директор училища, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти, депутат міської ради Юрій Кіндратович Кузьмінов. А його заступник, головний суддя змагань Тетяна Дмитрівна Склярова додає, що підготовка до козацького багатоборства по-справжньому захоплює юнаків, загартовує їх.

Це підтвердили й педагоги, що готували команди, - майор запасу Микола Семенович Брянченко, який виховує майбутніх захисників країни, наставники з фізичного виховання Олександр Дмитрович Сольоний, Віра Георгіївна Корецька, Андрій Григорович Мусієнко, й майстри виробничого навчання, й самі хлопці.

- На першому курсі я підтягувався усього десять разів, а зараз, через два роки, - вже двадцять! - пишається переможець з цього виду змагань Артем Прошин.

Ведучі свята Аня Пастушок та Сашко Черепахін недаремно нагадали, що козаки показували силу та спритність в багатьох справах. Завтрашні молоді робітники також довели це, коли звільнялися з "полону", мірялися силою рук, піднімали гирі та один одного, боролися на пасках, у комбінованій естафеті (з веселими стрибками в мішках, бігу навприсядки парами тощо), перетягували канат...

Капітани автослюсарів-водіїв Ілля Волошин, операторів-програмістів Владислав Момот, автокранівників Станіслав Ломикін, електромонтерів Руслан Войтов згуртували своїх товаришів, а численні уболівальники, що зібралися у спортивному залі училища,- завзято надихали всіх. Уперед виходили то одні, то інші, азарту вистачало.

У загальному підсумку перемогла команда "Сила" (автокранівники). Другі призери - "Козаки", що вчаться автосправі, треті -"220" (зрозуміло, що енергетики). Призи - спортивні м'ячі отримали всі команди.

Й всім приємно було почути добрі слова від старших товаришів - майора Сергія Петровича Батищева з міського військкомату та голови міської організації Товариства Червоного Хреста Андрія Олександровича Яцечко, який особливо відзначив колектив училища за активну волонтерську участь у червонохрестовській роботі.

- Ми знову впевнилися, що для виробничих колективів готується гідна зміна, - сказала ще одна член журі, завідувачка організаційно-масовим відділом профспілкового комітету базового підприємства - Сєвєродонецького "Азоту" Тетяна Володимирівна Лісовська. - Працівники та учні ВПУ входять до нашої профспілкової організації, беруть участь у спільних спортивних, культурних заходах. А їх попереду ще багато.

- Я обов'язково розповім про ці змагання дідусеві та батькові, - сказав мені Сашко Старіков. - Вони люблять згадувати, як багато дала їм армійська служба, яка вона відповідальна. Ось і ми доводимо, що не підведемо!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

13.10.16
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^