НАЙДОРОЖЧИЙ ПОДАРУНОК ПЕДАГОГАМ

У Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі 30 вересня на славу відзначили День працівників освіти України. Це свято для своїх наставників влаштували, по суті, їх учні. І такий щирий прояв поваги, любові, такий блиск талантів стали для педагогів найкращим подарунком, нагородою за їх невтомну працю, турботу про вихованців.

Глядацька зала, в якій зібралися винуватці торжества та їхні учні, раз у раз вибухала оплесками. Самодіяльні артисти (в основному першокурсники) наповнили різножанрові номери лірикою і романтикою, запалом і гумором.

Зрозуміло, були й офіційні моменти - привітання, нагородження - від Міністерства освіти і науки, освітнього Департаменту обласної держадміністрації, а також від обласного Навчально-методичного центру профтехосвіти (на святі відзначали і його співробітників). Тон душевній, теплій атмосфері задав своїм виступом директор училища, голова обласної Асоціації працівників ПТО, депутат міськради Юрій Кіндратович Кузьмінов.

Показово, що вшановували і учнів, чиї досягнення найкраще підтверджують високий рівень роботи педагогів ВПУ. За перемогу в ХV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості нагородили Олександра Матвійчука та його викладача Ольгу Леонідівну Прибильську. Відзначена перемога в третьому етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки Сари Одноволової, в чому безсумнівна заслуга й її викладача Тетяни Дмитрівни Склярової.

На сцену під оплески один за одним піднімалися за нагородами викладачі, майстри виробничого навчання. Гідно оцінена також праця практичного психолога Тетяни Анатоліївни Щеглової, старшого бібліотекаря Ірини Олександрівни Ковальової, вихователя гуртожитку Валентини Анатоліївни Гаврюшової і, звичайно ж, неспокійної "головною господині" ВПУ Любові Василівни Турлак, керівника механічної служби Сергія Олександровича Сахарова, інших фахівців, що забезпечують безперебійну роботу училища.

А яку оцінку можна дати натхненним виступам наших артистів? Власне, її озвучили овації усміхнених глядачів. Їм сподобалися всі номери - вокальних і танцювальних груп, читців, виконавців смішних сценок. Вони з'єдналися в чудову композицію во славу Вчителя. Напевно, рано говорити про новачків, як про сформованих артистів, але вони вже впевнено тримаються на сцені і знаходять шлях до сердець.

Майстри виробничого навчання економічного відділення на чолі з Мариною Володимирівною Суптеліною подбали про барвистий відеоряд. А особливо треба виділити роботу керівника художньої самодіяльності Вікторії Леонідівни Бібко, яка чудово впоралася відразу з масою ролей - сценариста, режисера-постановника, хормейстера, балетмейстера, навіть звукорежисера. І головне - швидко захопила юнаків і дівчат мистецтвом, допомогла їм реалізувати свій творчий хист.

Мо-лод-ці! Будемо чекати наступних подарунків.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

30.09.16
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^