СВЯТО СИЛЬНИХ, ШВИДКИХ. СПРИТНИХ: "ІСКРА" ЗАПАЛЮВАЛА

У Сєвєродонецькому ВПУ цікаво, яскраво відзначили День фізичної культури та спорту. Учасників і гостей організованого тут свята привітав директор училища Юрій Кіндратович Кузьмінов. Він нагадав про спрямовані на ствердження здорового способу життя спортивні традиції, досягненнях колективу, які, без сумніву, будуть примножені.

А потім на чудово прикрашеній спортивній арені уболівальників радували збірні команди - майбутніх зварників, автослюсарів й операторів з обробки інформації та програмного забезпечення. Їх однокурсники разом з майстрами виробничого навчання Олександрою Євгенівною Ворошиловою, Сергієм Михайловичем Метьолкіним, Оксаною Леонідівною Луньовою підтримували "Іскру", "Рвані кеди" і "Динаміт" дотепними гаслами, плакатами.

Учасники кожної з "дев'яток" в повній мірі показали свою силу, швидкість, спритність і злагодженість. Для того були всі можливості, - адже керівник фізичного виховання Олександр Дмитрович Солений, викладачі фізкультури Віра Георгіївна Корецька, Андрій Григорович Мусієнко підготували різноманітну, оригінальну і веселу программу. Тільки встигай усюди - проповзти по лавці, побитися подушками на спортивній колоді, подолати бар'єри …

Гиря, яку вичавлювали хлопці, була важкою - 16 кілограмів. Олексій Невечеря підняв її "однією правою" аж 30 разів, Василь Савченко - 25, Олег Богач - 16 разів. На наступному "снаряді" - куди більш легкому, здавалося, можна було б відпочити: подумаєш, мовляв, присівши, своїми видихами прогнати повітряну кульку по дистанції! Але, виявляється, "заганяти кулі" не так-то й просто. І ввиходіло настільки кумедно, що навіть головний суддя змагань, заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова не могла втриматися від сміху.

До перемог впевненіше йшли ті, хто більше подбав про зіграність своєї команди, тренування. Це слідом за естафетою красномовно продемонстрували турнір в "вибивного", перетягування канату, змагання "паровозиків" - коли, зчепившись, всім відразу треба було споро і вправно об'їжджати перешкоди. На повне взаєморозуміння був розрахований збір розкиданих шишок - одні шукали їх із зав'язаними очима, а інші подавали їм команди.

Виправдовуючи свою назву, особливо запалювала "" Іскра "(група зварників) .Вона і перемогла по загальній сумі очок, отримавши в нагороду кубок і найбільший торт Кондитерський шедевр поменше заслужили автослюсарі, що носять"фірмові" кеди , а третій приз -"вибухові" оператори. Зрозуміло, всім вручили грамоти.

В олімпійському році, та й далі, фізкультурників ВПУ чекає ще чимало баталій. Чергова буде присвячена козацькому святу.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

12.09.16
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^