СТАНУТЬ СПЕЦІАЛІСТАМИ

Розділити радість початку нового навчального року разом з педагогами і учнями Сєверодонецького Вищого професійного училища, батьками юнаків та дівчат прийшли представники базового підприємства - об'єднання «Азот». Заступник голови профспілкового комітету «Азоту» Ігор Леонідович Абраменко, директор ВПУ, депутат міської ради, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти Юрій Кіндратович Кузьмінов, викладач Олена Леонідівна Третьяк нагадали, що випускники училища, де готують хороших, сучасних фахівців, затребувані на виробництві. Знання, енергія, вміння молодих важливі і для містоутворюючого підприємства, цехи якого зараз відновлюють роботу.

Міська влада постаралася забезпечити діяльність закладів профтехосвіти. На їх фінансування виділено десятки мільйонів гривень. У тому ж ВПУ готові продовжити набір учнів у групи різного профілю. До речі, тут зараз навчається чимало вимушених переселенців, молоді, яка приїхала з непідконтрольої території.

Першокурсники, їхні старші товариші показали на своєму святі барвисту літературно-музичну композицію на честь 25-річчя Незалежності України. Цій темі був присвячений і перший урок.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

01.09.16
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^