У ЄВРОКЛУБІ ЗАВЕРШЕНО НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Насиченим, цікавим було заключне в цьому навчальному році засідання діючого в Сєвєродонецькому ВПУ Євроклубу "Шлях до мрії" У ньому брали участь представники більшості навчальних груп. І всі вони підготували презентації про різні країни - членів Європейського Союзу.

Але спочатку заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова ємко підвела підсумки роботи Євроклубу з вересня минулого по травень нинішнього року. В ході реалізації проекту "Схід і Захід - разом" навчальні групи познайомилися з усіма областями України, представили про них яскраві розповіді. Розширено коло друзів у споріднених училищах, з якими зустрічалися на скайп-конференціях, поїздках до Львова. Ця робота широко висвітлювалася, відзначалася на високому рівні. І ось настала черга заочних подорожей по європейських країнах.

Предварило їх вступне слово викладача Вікторії Миколаївни Підгорної. Виступи представників навчальних груп супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Були дані короткі характеристики європейських країн, відзначені їх особливості, пам'ятки, досягнення, видатні особистості. Засідання виявилося дуже пізнавальним. відкрило для всіх учасників багато нового. Відчувалися, що всі старалися, підійшли до справи творчо.

Зрозуміло, йшлося і про прагнення України до Європейського Союзу, про те, що для молоді це відкриває нові можливості.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ, член правління Євроклубу.

20.05.16
Грудень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^