ПЕДАГОГИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО ВПУ ДОВЕЛИ СВІЙ ВИСОКИЙ ФАХОВИЙ РІВЕНЬ

У Департаменті освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації під головуванням його керівника Тетяни Миколаївни Ткачової відбулося засідання атестаційної комісії третього рівня. Були розглянуті питання чергової атестації працівників закладів професійно-технічної освіти області.

Своєрідним рекордсменом тут став колектив Сєвєродонецького Вищого професійного училища. Його директор Юрій Кіндратович Кузьмінов доповів, що на встановлення відповідності раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" представлені відразу п'ять педагогів. Всі вони досягли помітних нових успіхів в роботі, пройшли сучасні курси підвищення кваліфікації.

Щодо заступника директора ВПУ Лілії Михайлівни Мішиної, яка викладає хімію, то було відзначено, що вона плідно працює з обдарованими дітьми, підготувала кілька призерів регіональних та обласних предметних олімпіад. Викладач української мови та літератури Ольга Іванівна Кривобок цікаво використовує нестандартні форми проведення уроків. Знавці рідної мови під її керівництвом теж досягли творчих перемог.

А Олена Леонідівна Третьяк, яка викладає зарубіжну літературу, багато зробила для вдосконалення учбового процесу, розповсюдження передового досвіду серед колег. Її матеріали вміщуються у фахових педагогічних виданнях. Авторкою подібних публікацій є й викладач фізики Валентина Василівна Посохова. Вона теж вміло впроваджує інноваційні освітні методики та технології.

Колектив училища пишається своїм педагогом-новатором Олександром Володимировичем Слюсаренком. Він розробив перші електронні засоби навчання автосправі, максимально розвиває самостійність учнів. До речі, один з них - Андрій Кононенко згодом сам став викладачем ВПУ, а зараз є аспірантом в Національній Академії педагогічних наук України.

Комісія підтвердила всім цим педагогам вищу категорію.

А майстер виробничого навчання ВПУ Марина Володимирівна Суптеліна атестована на першу категорію навіть в позачерговому порядку. Цей неординарний фахівець стала призером обласного конкурсу "Майстер року". Дякуючи її знанням, вмінню та енергії, відкритим урокам, які вона проводить, у практику навчання комп'ютерній справі впроваджені нові методичні розробки, електронні посібники.

Зараз Сєвєродонецьке ВПУ є провідним в області за категорійністю своїх педагогів. Це доведено й високим професійним рівнем випускників училища, проведенням на його базі фахових семінарів.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

22.04.16
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^