PR акція «Полиш все і читай! »

Цього року профспілкова бібліотека ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання «Азот» відзначає своє 70-річчя. Цій події і була присвячена акція, яку працівники бібліотеки організували для учнів підшефних «Азоту» навчальних закладів: Сєвєродонецького вищого професійного училища, ВПУ № 92 і Сєверодонецького професійного ліцею. Учні підготували реклами книг за номінаціями: дитяча книжка, класична література, твір на вибір.

Суворих критеріїв не було, це дозволило юнакам проявити максимум вигадки і творчості.

Команда нашого училища під керівництвом В. Л. Бібко підготувала і з щирим натхненням показала, якими сучасними можуть бути твори, які написані багато років і навіть століть тому.

Артем Теляшенко (гр. 10) майстерно представив казку Лесі Українки «Про Оха-чародія». Він же перевтілився в молодого закоханого і страждаючого Івана Франка та разом з Юлією Нехрістовою (гр. Т-15-4) показали пронизливо ліричну історію створення віршів зі збірки «Зів'яле листя», прикрасила яку пісня на слова І. Франка «Чого являєшся мені ... »у виконанні Данила Дурнєва (гр. 5) і Олександра Марімоненко (гр М-15-3). До речі, це був фрагмент з великого заходу, присвяченого 160-річчю від дня народження Івана Франка, побачити яке в повному обсязі можна буде 27 квітня в актовій залі Сєвєродонецького ВПУ.

Юрій Завгородній, Єгор Гуляєв (учні гр. 13), Аліна Пивоварова, Владислав Юр'єв (учні гр. Т-15-4) весело розіграли уривок з п'єси К. Гольдоні «Слуга двох панів», показавши, що твір 18 століття цілком може звучати сучасно.

Ведучі: Ганна Пастушок і Анжела Матвієнко (обидві гр. 19), - переконали, що над великими книгами час не владний, вони можуть захоплювати, хвилювати, смішити, бути цікавими і корисними.

Профком «Азоту» нагородив всіх учасників пам'ятними дипломами та солодкими призами - величезними тортами у вигляді розкритої книги.

11.04.16
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^