ВЧОРА – УЧЕНЬ ПРОФТЕХОСВІТИ, СЬОГОДНІ – НАУКОВЕЦЬ

Вчора молодшому науковому співробітнику лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту професійно-технічної освіти Національної Академії педагогічних наук України Андрію Кононенко (на знімку) був вручений Диплом першого ступню за педагогічний програмний засіб «Будова автомобіля».

Цієї нагороди за підписом Президента НАПН України В.Г. Кременя він удостоєний за перемогу в конкурсі на кращий навчальний засіб, що його провела Академія. З відзнакою Андрія Геннадійовича поздоровили не тільки теперішні колеги-вчені, а й педагоги, учні Сєвєродонецького Вищого професійного училища , де ще рік тому він працював викладачем автосправи.

-А раніше, - розповідає директор училища, голова Луганської обласної Асоціації працівників профтехосвіти, депутат міськради Юрій Кіндратович Кузьмінов, - здібний юнак закінчив наше училище як автослюсар, а потім, після армійської служби, й як молодший спеціаліст. Одержавши диплом про вищу освіту, він став одним з кращих наших викладачів. Вчився у старших колег-новаторів, сам увійшов до їх числа, проводив відкриті уроки для викладачів з усієї Луганщини.

Оскільки ВПУ є одним з провідних у галузі впровадження інформаційних технологій, А.Кононенко став працювати над електронним підручником «Будова автомобіля». В ньому всі процеси показані динамічно, що дозволяє краще освоювати матеріал. А за допомогою контрольних тестів учні можуть самостійно перевіряти свої знання. Самого автора нещодавно запросили в Київ, до аспірантури, де він зараз готується до захисту кандидатської дисертації, встигаючи й працювати в науковому закладі. Як бачимо з нагороди НАПН, - досить успішно.

Звісно, молодий педагог підтримує плідні для обох сторін зв’язки з рідним училищем.

-Досвід нашого ВПУ та моя сучасна робота, - каже Андрій Кононенко, - переконують, що проблеми профтехосвіти будуть вирішені, вона буде модернізована й зможе завжди йти в ногу з часом.

Семен Перцовський, заслужений журналіст України.

06.04.16
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^