ПРИКРАСИЛИ МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Зазвичай культурно-розважальні програми будуються так, щоб їх завершували найсильніші номера. І закономірно, що під завісу міського фестивалю «Молодіжна весна» виступали самодіяльні артисти Сєверодонецького Вищого професійного училища.

- Їх калейдоскопічний, але єдиний за задумом виступ, як завжди, був яскравим, оригінальним, цікавим - каже головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту міської ради Світлана Миколаївна Попова.

У завзятих вокальних, танцювальних, театралізованих композиціях брали участь і ті, хто вже проявив себе на училищній сцені, і дебютанти. Керівник художньої самодіяльності Вікторія Леонідівна Бібко допомогла їм усім краще розкрити свої артистичні здібності. А то, що це вдалося, підтвердили дружні оплески глядачів в переповненому залі міського Палацу культури, де в перший день весни проходив молодіжний фестиваль, що вже став традиційним.

А в самому училищі зараз проходить «Тиждень відкритих дверей». Успішна участь юнаків і дівчат ВПУ у фестивалі ще раз підтвердило: в його стінах не тільки дають високу професійну майстерність, а й розвивають різноманітні таланти.

Наступний виступ співаків, танцюристів, декламаторів ВПУ - 4 березня, на училищному святі, присвяченому Жіночому дню.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

02.03.2016
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^