ЄВРОКЛУБ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО ВПУ ПРОВІВ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ

Діяльність Євроклубу «Шлях до мрії», який в нинішньому навчальному році був створений у Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі, зацікавила багато засобів масової інформації. Тому в Кризовому медіацентрі «Сіверський Дінець» цій темі присвятили спеціальне засідання.

Ведучий зустрічі секретар регіональної організації Національної Спілки журналістів, заслужений журналіст України Семен Перцовський представив її спікерів - директора ВПУ, голову обласної Асоціації працівників профтехосвіти, депутата міської ради Юрія Кіндратовича Кузьмінова, заступника директора училища Лілію Михайлівну Мішин, головного спеціаліста відділу у справах молоді та спорту міськради Світлану Миколаївну Попову, активістів Євроклубу.

Директор ВПУ розповів про те, як був створений Євроклуб, про велике виховне значення його першого проекту «Схід і Захід - разом!», відповів на питання щодо стану та перспектив місцевої системи профтехосвіти. Нещодавній поїздці делегації ВПУ до Львова присвятили свої виступи Л.М.Мішина, С.М.Попова, президент Євроклубу Ганна Пастушок. Яскраві враження залишили теплі зустрічі з колективами львівських профучилищ, спільні концерти, участь в Різдвяних святах, екскурсії по визначних місцях.

Даючи інтерв'ю журналістам, активісти Євроклубу відзначали, що молодь усіх областей України об'єднують спільні інтереси, турбота про майбутнє рідної країни. Знайомство з життям різних регіонів, організоване в рамках Євроклубу, допомагає зміцнювати дружбу та співробітництво. Форми такої роботи були проілюстровані училищною газетою «Талісман», яку представив її редактор С.А.Перцовський, мультимедійними репортажами.

Журналісти виявили жвавий Інтерес до планів подальшої роботи нової громадської організації і дізналися, що на черзі тут - нові поїздки, прийом делегацій нових друзів, програми, присвячені європейським країнам. В їх підготовці будуть знову брати участь всі навчальні групи.

Зазначалося, що така ініціатива Сєверодонецького ВПУ заслуговує широкого поширення.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

18.02.16
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^