НАША СИЛА - В ПРАВДІ

Для молоді Сєверодонецького Вищого професійного училища цю істину знову підтвердив цікавий, актуальний тренінг. Такі зараз проходять по всій Україні в рамках проекту «Програма медіаграмотності для громадян», який за підтримки Міністерства закордонних справ і міжнародної торгівлі Канади виконується Академією Української Преси, організацією інтелектуального розвитку IREX і громадським рухом «Стоп фейк».

Досвідчений медіатренер, заслужений журналіст України, секретар регіональної організації Національної Спілки журналістів Семен Перцовський доповнив навчальну програму переконливими прикладами щодо поточних подій, місцевого життя з особливостями зони АТО. В обговоренні брали участь студенти старших курсів, їх наставники. Вони аналізували показані тут відеоматеріали, публікації в світовій і українській пресі, міських «Сєвєродонецьких вістях», теленовини, повідомлення Інтернету, соціальних мереж. Це було корисно і для авторів училищної газети «Талісман», свого сайту.

Тепер (це підтвердило анкетне опитування) молоді люди, які стають не тільки фахівцями, а й виборцями, зможуть краще орієнтуватися в потоці інформації, відрізняти її від пропаганди, правду від обману, маніпуляцій. Стало ще ясніше, що головна зброя в інформаційній війні для нас - це правда, тому що вона на нашому боці.

Говорили й про те, як підвищувати медіаграмотність далі, використовувати її в повсякденному житті, перевіряти різні відомості, щоб в результаті приймати вірні рішення. Для найактивніших були підготовлені призи, всіх запросили на медіаконсультаціі з виникаючих питань.

10.02.2016
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^