Схід і захід – разом!

28 вересня в нашому училищі відбулося урочисте відкриття євроклубу «Шлях до мрії». Червону стрічку на вході перерізали заступник керівника облдержадміністрації О. П. Лішик і директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» Ю. К. Кузьмінов. Вони запросили гостей та учасників у святково оформлений кабінет. Ведуча, психолог училища Т. А. Щеглова, представила гостей, а їх було чимало: представники Департаменту освіти і науки України у Луганській області, ОБСЄ, міжнародних організацій, - і передала кермо влади учням.

Президент євроклубу Ганна Пастушок оголосила про початок відкритого засідання «Євросоюз - від історії до сучасності». За допомогою барвистої презентації Ю. Нехристова і В. Юр'єв розповіли про історію створення Євросоюзу та про принципи, на яких заснована політика цієї міжнародної організації, вступити в яку прагне Україна.

Одним із напрямків роботи євроклубу є проект «Схід і Захід - разом». У рамках цього проекту відбулося знайомство з однією із західних областей України - Львівської. Г. Пастушок і А. Аврамов розповіли про цікаві факти історії Львівщини, її визначні пам'ятки, традиції, досягнення. «А зараз відчуйте аромат Львову, спробуйте його на смак», - запропонували вони, і до зали внесли чашечки з львівською кавою та львівський шоколад.

А потім учасників та гостей свята чекав ще один приємний сюрприз: прямий зв'язок з Міжрегіональним вищим професійним училищем автотранспорту та будівництва Львова. А. Матвієнко та А. Севостьянов представили львів'янам наше місто і наше училище. Львів'яни, серед яких були представники Департаменту освіти, адміністрації училища, учні різних курсів, дуже радо вітали нас. Вони теж розповіли про своє місто та свій навчальний заклад. У ході невимушеного спілкування всі одностайно прийшли до висновку: ми - різні, але ми - один народ, від нашої дружби виграють усі: учні, колеги-педагоги і вся наша країна.

28.09.15
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^