ЧЕРВОНОХРЕСТОВЦІ ПОСПІШАЮТЬ НА ДОПОМОГУ

Всесвітній день надання першої медичної допомоги став для молодих сєвєродончан яскравою, пам’ятною подією. Присутніх на площі біля міського Палацу культури давали добрі побажання голова Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ольга Тихонівна Кудаєва, заступник директора обласного Департаменту охорони здоров'я Юрій Валентинович Інкелевіч, начальник відділу освіти міськради Ольга Григорівна Каширіна, директор Сєверодонецького Вищого професійного училища, голова депутатської комісії міськради з гуманітарних питань і обласної Асоціації працівників профтехосвіти Юрій Кіндратович Кузьмінов, інші керівники.

Навчально-профілактична акція для старшокласників та учнів профтехосвіти присвячувалася актуальній темі першої допомоги при постійних ризиках в зоні збройних конфліктів, а також у випадках катастроф. Червонохрестовці, активісти волонтерського загону та інструктори першої допомоги, медичні сестри тестували бажаючих за медичними показниками, роз'яснювали, радили, поширювали методичні матеріали. І, звичайно, показували конкретні прийоми надання в тих чи інших гострих ситуаціях першої долікарської допомоги, якими повинен володіти кожен. Адже для порятунку життя часто не можна втрачати ані секунди.

До програми підключилися й сєвєродонецькі рятувальники зі своєю пожежно-виховною програмою, працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Співробітники Сєверодонецького міськуправління Держслужби з надзвичайних ситуацій розповіли, як проводяться рятувальні роботи, продемонстрували техніку для боротьби з вогнем. А міські Палац культури та Центр дитячо-юнацької творчості прикрасили свято концертною програмою.

- Ми вдячні всім учасникам свята, - зазначили О.Т. Кудаєва і А.О. Яцечко (голова міської організації Товариства Червоного Хреста). - Особливо активними - і в практичних вправах, і в конкурсах, вікторинах показали себе представники Вищого профучилища. Тут багато волонтерів-червонохрестовцев, що допомагають вимушеним переселенцям. А зараз в училище зацікавилися досвідом загону першої допомоги, щоб впровадити його у себе.

Кроком до того можна вважати проведені тоді ж в училищі заняття на цю тему. Студентський терапевт Л.Д. Маначінова і завідувачка фельдшерским пунктом В.О, Бондарева дали конкретні рекомендації, як допомагати тим, кому стало погано чи отримали травму. Тут справедливо вважають: звичайно, добре, щоб подібне не траплялося, але всі повинні знати, як діяти в будь-яких пригодах, мати необхідні навички.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


17.09.2015
Жовтень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^