СПОРТ ДОПОМАГАЄ РОСТИТИ ПАТРІОТІВ

Сєвєродонецьке Вище професійне училище активно включилося у Всеукраїнський Олімпійський тиждень. У його рамках напередодні Дня фізичної культури і спорту України у ВПУ пройшов спортивний марафон. Як і належить, свято розпочалося з підняття Державного прапора України, виконання Державного гімну нашої країни.

Учасників марафону привітав директор училища, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти, депутат міськради Юрій Кіндратович Кузьмінов. Він нагадав давню мудрість «У здоровому тілі - здоровий дух», розповів про те, що спорт дає кожному, у тому числі йому самому. Про чудові спортивні традиції України, міста, базового підприємства, їх розвиток, роль у суспільному житті говорили заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова та заступник голови профкому об'єднання «Азот» Ігор Леонідович Абраменко, який вручив ВПУ профспілковий подарунок - м'ячі для спортивних ігор.

І ось керівник фізвиховання училища Олександр Дмитрович Солений дав старт цікавому марафону. Його програма захопила і учасників, і вболівальників. Спочатку хлопці змагалися в спортивній естафеті. Хто більше разів підтягнеться, вичавить важку гирю, «наб'є» футбольний м'яч, покаже краще володіння баскетбольним? Уперед виходила то одна, то інша команда. Потім за програмою підготовки захисників Вітчизни стріляли по мішенях з пневматичних гвинтівок, встановлювали на час намет. А якими азартними виявилися народні забави - бій подушками на спортивній колоді, перетягування каната!

За загальному заліку балів, скрупульозно підрахованих суддівською колегією , перемогла команда групи №17 - майбутніх майстрів з діагностики електрообладнання автомобілів. Другими призерами стали зварювальники з сьомої групи, третіми - представники групи №16, де вчать на фахівців з обробки комп'ютерної інформації.

Призерам урочисто вручили грамоти та солодкі подарунки від дирекції училища. Не залишилася осторонь від свята і міська організація Товариства Червоного Хреста, яка дуже цінує волонтерську допомогу колективу ВПУ. Її голова Андрій Олександрович Яцковец подарував фізкультурникам училища набір футбольних, волейбольних і баскетбольних м'ячів.

Методист обласного науково-методичного центру профтехосвіти В.В.Донченко відзначив велике значення таких програм для всебічного розвитку молодих людей. На черзі - спартакіада училищ, де ВПУ належить відстоювати свої лідерські позиції.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

14.09.2015
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^