ВИХОВУЮЧИ ФАХІВЦІВ, ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Закономірно, що у святкуванні Дня знань у Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі брав участь начальник Департаменту економічного розвитку, торгівлі, зовнішніх відносин та зовнішньоекономічної діяльності обласної військово-цивільної адміністрації Андрій Анатолійович Скубак. Вітаючи учнів, їх батьків, педагогів, він зазначив, що кваліфіковані робітники, молодші спеціалісти, яких готує училище, будуть дуже потрібні для відновлення економіки, розвитку нашої області.

Втім, десятки тисяч випускників ВПУ, яке розпочало зараз восьме десятиліття своєї біографії, добре проявили себе і за межами Луганщини. Сучасна оснащеність училища, рівень його викладачів дозволяють давати молоді знання та навички на рівні європейських вимог. Показово, що якраз 1 вересня до ВПУ прийшла добра звісточка з Міжнародної Асоціації WorldSkills International (WSI), яка займається підвищенням статусу й стандартів професійної підготовки у всьому світі. Наша країна поки не входить до неї, але саме з ініціативи Сєвєродонецького ВПУ зараз встановлюються корисні контакти. Цьому сприятиме створюваний в училищі Євроклуб «Шлях до мети», роботою якого намічено охопити й інші установи профосвіти області.

Директор ВПУ, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти Юрій Кіндратович Кузьмінов зазначив, що в училищі виховують не просто хороших фахівців, а і гідних громадян України. Це знайшло відображення в яскравій програмі свята, де слідом за Державним Гімном нашої країни прозвучали дзвінкі, мелодійні українські пісні, були показані театралізовані картинки, в яких хлопці виступали в ролі запорізьких козаків.

Те ж підтверджується і в учнівських буднях. Заступник голови обласної організації Товариства Червоного Хреста України Лідія Іванівна Загребіна сердечно подякувала колектив ВПУ за велику волонтерську роботу, допомогу переселенцям, відзначила роль у цій благородній справі директора училища, депутата міської ради Ю.К.Кузьмінова. Йому вручили Грамоту Червоного Хреста за підтримку волонтерського руху, а хлопцям - набір м'ячів.

Нагороди органів освіти отримали практичний психолог училища Тетяна Анатоліївна Щеглова та призер обласної олімпіади з економіки Сара Одноволова. Сама Сара приїхала з далекого села, і дуже вдячна своєму викладачеві економіки Тетяні Дмитрівні Скляровій, іншим педагогам, майстрам виробничого навчання за те, вони вміють захопити навчанням, дати міцні знання.

Допомагає в цьому і давня дружба ВПУ з базовим підприємством - Сєвєродонецьким «Азотом». Про це сказав заступник голови профспілкового комітету об'єднання Ігор Леонідович Абраменко. Юнаків та дівчат привітала також викладач електроремонтного справи Олена Григорівна Меркулова.

На перші курси у ВПУ нині поступили понад 200 випускників дев'ятих класів та середньої школи, серед яких - чимало вимушених переселенців. У Сєвєродонецьку багато робиться, щоб наше місто і для них стало рідним. І всі разом, запустивши в сонячне небо жовті, блакитні кульки, подумали про одне: нехай це небо завжди буде мирним!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

01.09.2015
Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^