ШЛЯХОМ ТВОРЧОСТІ

Сєвєродонецьке Вище професійне училище, що відзначило нещодавно своє 70-річчя, перед Днем молоді урочисто проводило у велике життя ще 163 своїх випускників. Цій події був присвячений традиційний захід. Крім винуватців урочистостей, в ньому брали участь їхні батьки, викладачі та майстри виробничого навчання.

Програма була побудована в формі напуття юнакам і дівчатам, що стоять на життєвому перехресті. Теплі слова сказали їм директор училища, депутат міської ради, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти Юрій Кіндратович Кузьмінов (він проводжав 28-й випуск) і директор навчально-методичного центру профтехосвіти Луганської області Володимир Іванович Артюшенко. Час нині дуже складний, зазначили вони, але коли опанував надійною професією, всі проблеми вирішувати легше.

Напередодні випускники захищали свої дипломні роботи. Важливо, що зросла кількість творчих розробок. Першими вшановували тих, хто одержав дипломи з відзнакою. Це оператори з обробки інформації та програмного забезпечення Катерина Букша і Андрій Севостьянов, конторський службовець, бухгалтер Віталія Мачуга, молодші спеціалісти Юрій Калачов (професія «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»), Анастасія Ярошенко та Катерина Кутова (професія «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж). Нагороджували й тих, хто проявив себе не тільки в навчанні, а й у громадських справах, художній самодіяльності, спорті. Вони отримали іменні премії.

Учасники художньої самодіяльності подарували педагогам, батькам, друзям чудову концертну програму. Як би востаннє виступали на сцені альма-матер популярні в училищі артисти -оператор Юлія Нехристова і електрогазозварник Дмитро Чернявський. Але, звичайно, всі впевнені: випускники ще не раз прийдуть сюди, порадують всіх, хто їх вчив, хто впевнений, що їх життєвий шлях обов'язково буде щасливим.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

01.07.2015
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^