ДИРЕКТОР СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО ВПУ ОЧОЛИВ ОБЛАСНУ АСОЦІАЦІЮ

Зараз системі професійно-технічного навчання, як і освіта в цілому, належить пройти серйозне реформування. Важливу роль у цьому має відіграти Асоціація директорів та працівників закладів профтехосвіти. Про це і йшла мова на відбувшомуся в Сєвєродонецьку засіданні обласної Асоціації, де були підведені підсумки зробленого, намічені нові плани.

Спільна робота педагогів спрямвана на вирішення актуальних задач, проблем поліпшення трудової зміни. Керувати цією діяльністю довірили найбільш досвідченим педагогам. Новим головою обласної Асоціації колеги обрали директора Сєвєродонецького Вищого професійного училища, депутата міської ради Юрія Кіндратовича Кузьмінова. Він також рекомендований до складу президії Всеукраїнської Асоціації працівників професійно-технічної освіти. Сформована делегація нашої області на майбутню звітно-виборну конференцію цієї авторитетної громадської педагогічної організації.

- Ми узагальнили пропозиції щодо адаптування профтехосвіти до нових умов, - каже Ю.К.Кузьмінов. - Зберігаючи кращі традиції, будемо чіткіше орієнтуватися на сучасні запити суспільства, давати молоді найбільш затребувані професії, розширювати її можливості, кругозір, розвивати творчі здібності.

При цьому педагоги розраховують і на активну зацікавленість, підтримку роботодавців.

22.05.2015
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^