ОЛІМПІАДИ: ВПУ ПОКАЗАЛО ВИСОКИЙ РІВЕНЬ

Ми вже розповідали про нещодавній семінар, проведений у Сєвєродонецькому ВПУ, де відзначалася методична майстерність викладачів училища. Й вона, ця майстерність, дає високі результати. Ще одне свідчення того – успіхи учнів на предметних олімпіадах.

В регіональних олімпіадах відразу шість наших ерудитів стали переможцями. Сара Одноволова – з економіки, Ілля Волошин («Азот», візьми до уваги!) – з хімії, Сергій Турлуківський – з інформатики, Єгор Вітряк – з історії, Григорій Симонян – з географії, Станіслав Подрєзов – з екології.

Два Артема – Пєтухов та Борівський зайняли другі місця на олімпіадах з хімії та біології відповідно, Микита Нестеренко – з інформатики, Лейла Амрахова - з англійської мови, Ігор Ієвлєв – з економіки. Серед третіх призерів з математики - наш Сергій Бутенко.

На небосхилі обласного етапу всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика засяяла нова зірочка. Тут переміг наш Деніс Бакитько, який навчається на оператора.

- Учні профтехосвіти брали участь в цьому конкурсі разом зі студентами вишів,- розповідає викладач української мови та літератури ВПУ Катерина Романівна Шумська. – Деніс на олімпіаді такого рівня опинився вперше, але ж він ретельно готувався, й не підвів ані себе, ані мене, ані весь колектив училища. Зі складними творчими завданнями впорався відмінно, й зараз, на наступному етапі, буде захищати честь всієї Луганської області.

Олімпійцям на училищній лінійці були урочисто вручені нагороди. Всім побажали досягти нових висот у навчанні. В училищі є для цього всі умови.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

28.01.2015
Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^