ВДОМА І СЦЕНА ДОПОМАГАЄ,або ЗВІДКИ БЕРУТЬСЯ ДІДИ МОРОЗИ

Чудовим передноворічним святом в Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі став конкурс танцювального і театрального мистецтва. У ньому взяли участь представники всіх навчальних груп.

Найдосвідченіший хореограф Неллі Василівна Швечикова готувала з ними народні танцювальні композиції, молода балетмейстер-дебютант Аліна Худорба - сучасні танці, а режисер Вікторія Леонідівна Бибко поставила інсценування, веселі мініатюри.

- Репетиції у нас проходили після занять, - розповідає ведуча фестивалю і одночасно виконавиця однієї з ролей, майбутній програміст Анастасія Мостова. - І втомлювалися, і були у відчаї, якщо щось не виходило. - Але коли виступали перед повним залом, все це забулося, залишилося лише бажання порадувати друзів.

І воно, таке добре новорічне бажання, здійснилося! Можна сказати: вдома і сцена допомагає. Шквали оплесків викликали український, єврейський, циганський танці, сучасні ритми, уривок зі знаменитої театральної казки «Про Федота-стрільця, удалого молодця», сценки з репертуару «Вечірнього кварталу»... Журі на чолі з директором училища Юрієм Кіндратовичем Кузьміновим не скупилися на високі оцінки.

- А заодно, - говорить заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова, - ми разом з представником відділу у справах молоді та спорту міськради Світланою Миколаївною Поповою придивилися до тих хлопців, які зможуть брати участь у міській благодійній акції «Молодий Дід Мороз».

І два Діми - Чернявський, Андрієнко, і Влад Юр'єв, інші артисти цілком впораються з цією роллю. І, треба думати, ще не раз вийдуть на сцену, яка підкорилася ім.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

18.12.2014
Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^