Твої таланти, Сєвєродонецьк

Пісенний фестиваль, що пройшов в Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі, став більше ніж звичайним конкурсом. Він дав творчий імпульс для залучення до мистецтва і початкуючих вокалістів, і сотень юних глядачів, які зібралися в актовому залі. Запрошені сюди батьки студентів, їх педагоги пораділи: юнаки та дівчата дійсно розвиваються всебічно.

- Зрозуміло, музикою багато хто захоплювався й раніше, - зауважує керівник хорового колективу, досвідчений педагог Вікторія Леонідівна Бібко. - Але до розуміння всього багатства, всіх можливостей вокального мистецтва треба дорости. А співати самим, та ще вийти на сцену ... Що ж, довелося переконувати, а потім наполегливо репетирувати, працювати буквально над кожною нотою. Всі здорово захопилися, не рахувалися з часом. І от уявіть: навіть раніше непримітні, сором'язливі хлопці, дівчата стали нашими зірочками!

Повне уявлення про це і дала конкурсно-концертна програма. Дебютанти в ній виступали нарівні з тими, хто вже встиг ґрунтовно освоїти училищну сцену. Розкривати образи допомогли вдало підібрані костюми, деталі сценічного оформлення. Пісні у сольному та ансамблевому виконанні доповнювалися барвистими хореографічними картинками.

Зал був щедрим на овації для всіх п'ятидесяти виконавців. А пісня десантників взагалі викликала шквал емоцій. Не залишив жодного байдужого майбутній електромонтер Данило Дурнєв, який виконав зворушливу пісню «Мама». Сюрпризом для всіх став виступ майбутнього автослюсаря Геннадія Літовченка. Він непогано грає на гітарі, а репертуар в основному складався з «пісень нашого двору». Але Вікторія Леонідівна змогла переорієнтувати його на ... романси. І виявилося, що голос юнака може звучати куди цікавіше, що називається, - об'ємніше.

Відкриттями конкурсу виявилися і виступу Юлії Нехрістової, Ярослави Попової, групи майбутніх комп'ютерників та й інших учасників. Члени журі, професійні співачки Валентина Булахова та Альона Ласун відзначили: більшості самодіяльних артистів вдалося донести і почуття, і думки, закладені в чудових, різноманітних піснях.

Директор училища Юрій Кіндратович Кузьмінов - депутат міської ради – побажав всім навчальним групам так само яскраво представити свої таланти і на майбутніх конкурсах танцювального, театрального мистецтва. А його заступник Тетяна Дмитрівна Склярова повідомила: чимало випускників ВПУ зуміли підкорити велику сцену, так що й цей конкурс, включаючи успіх його лауреатів, можна вважати тільки початком.

Фотографії дивіться в розділі Фото - Події в фото.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

27.11.2014
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^