ГОЛОВНА НАГОРОДА ПЕДАГОГІВ * Ювілей Сєверодонецького ВПУ став святом всіх поколінь

На ювілейному святі, присвяченому 70-річчю Сєвєродонецького Вищого професійного училища, вручалося багато нагород. Але на питання, що порадувало найбільше, директор ВПУ Юрій Кіндратович Кузьмінов відповів просто:

- Відгук Ірини Іванівни Цимбал, директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Побувавши у нас на торжестві, вона зауважила: «Мені сподобалося все, але особливо захопили ваші учні».

Дійсно: що може бути дорожче для педагогів ?!

***

Розпочалося свято з кінохроніки про історію та сьогодення ВПУ, що об'єднало чотири сєвєродонецьких училища. Загальні здобутки відзначені титулом флагмана освіти і науки України. Однак у своєму розвитку колектив не зупиняється, і йому є чим пишатися сьогодні. Про це сказала заступник голови Луганської облдержадміністрації О.П.Лішік. Вона вручила подяки ОДА Ю.К.Кузьмінову, О.П.Мащенкоу, К.Р.Шумській, Л.М.Мішіній, М.В.Пріходченку.

- Нинішній час дає чимало приводів для хвилювань, в тому числі про завтрашній день, - зауважила І.І.Цимбал. - Але коли у нашої молоді такі наставники, як у ВПУ, ми можемо бути спокійними за підростаюче покоління.

Почесних грамот Департаменту освіти і науки ОДА удостоєні О.І.Крівобок, І.І.Артамонова, В.М.Друшляк, Т.А.Щеглова, В.О.Волошіна, В.О.Буц, О.Г.Меркулова, А.Г.Кононенко, О.Л.Третьяк, В.Л.Бібко.

Приємну місію вручення нагород продовжив перший заступник міського голови П.І.Чернишин. Грамотами міськради відзначені Е.П.Шевченко, М.В.Суптеліна, В.А.Кризський, О.В.Купріянова, Л.П.Івченко, С.Я.Рябощук, К.О.Слепньова, В.Н.Підгорна, Г.М.Будна, С.І.Пріходченко. Петро Гнатович з задоволенням згадав роки, коли він керував училищем і підкреслив: гідну естафету він передав у надійні руки, і плідні ідеї свого нинішнього керівника колектив втілює і продовжить втілювати на найвищому рівні.

Директор ВПУ Ю.К.Кузьмінов та його заступник Т.Д.Склярова починали тут майстрами виробничого навчання, і разом з багатьма колегами стали асами педагогіки. Вони при емоційній підтримці всього залу вшановували тих, хто теж пропрацював в училищі понад чверть століття. Серед них - Б.Т.Цмох (53 роки стажу!), В.Ф.Чудін (понад 40 років), І.А.Мухамедшина (що стала і профспілковим лідером трудового колективу), Л.В.Турлак, В.А. Гаврюшова, Л.О.Мірошниченко, І.О, Ковальова, В.М.Тетянічко, С.А.Сахаров, Т.Г.Айвенко, Т.І.Евтушенко та інші.

Усі ветерани взагалі стали головними героями свята, і це забезпечило його теплу, можна сказати, родинну атмосферу. Першопрохідникам аплодували, вручали квіти, подарунки, присвячували пісні. Старійшина великої родини, колишній директор училища В.Г.Михайлов назвав усіх керівників різних періодів. Починаючи з легендарних В.А.Короткевича та П.С.Мащенка, відзначених орденами саме за педагогічну працю, що само по собі - рідкість. А Почесними грамотами ВПУ на честь ювілею нагородили десять кращих працівників училища.

Профспілкових же активістів, спортивних педагогів відзначив профспілковий комітет базового підприємства - Сєверодонецького об'єднання «Азот». Голова профкому В.С.Черниш вручив училищу прекрасний подарунок - відеокамеру. Так що, як зауважив директор ВПУ, тепер тут, слідом за власними газетою і сайтом, можна створювати і відеостудію.

На допомогу художній самодіяльності ВПУ представник Благодійного фонду О.П.Кунченка «Заради майбутнього» В.М.Гладков передав в дар спеціальний ноутбук. Сердечно привітали ювілярів й головний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді та спорту С.М.Попова, керівники професійних навчальних закладів міста М.В.Ліщишин, Б.Я.Гречишкін, В.В.Грошева, представники Товариства Червоного Хреста, якому багато допомагає училище.

Яскравим акордом свята стало і урочисте представлення випускників училища, які нині працюють тут. Безсумнівно, їх приклад підхоплять і багато хто з нинішніх учнів. Під овації залу юнаки та дівчата натхненно представили композицію «Гімн профтеху».

Агітбрігадівци, вокалісти, танцюристи ВПУ своїми виступами прикрасили свято не менш талановито, ніж гості - артисти Палацу культури хіміків. Порадували творчими знахыдками й учасники виставки прикладного мистецтва. Коллектив училища вдячний адміністрації, профкому «Азота», творчим колективам та солістам ПК хіміків за допомогу в проведенні свята, висловлює щиру подяку всім його гостям.

* * *

На святі переконливо говорилося про заслуги Сєверодонецького ВПУ. Його випускники внесли величезний вклад у розвиток нашого міста. Йшлося й про нові завдання, перспективи. Молодь росте і вчиться для мирної праці, і нехай в нашій Україні вона повною мірою застосує свої знання, майстерність! Це теж буде головною нагородою для педагогів.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

13.11.2014
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^