У ДОБРИЙ ШЛЯХ, ВИПУСК - 2012!

25 травня актовий зал Сєверодонецького ВПУ був заповнений гостями та гарним настроєм. У доросле життя "кузня робітничих кадрів" проводжала 227 вчорашніх учнів та 70 студентів. Прозвучали фанфари, і вшанування випускників розпочалося.

Один за одним піднімалися на сцену члени дирекції училища, педагоги і майстри, батьки випускників зі словами привітань та побажань доброго шляху в професію.

"Ви прийшли в училище з широко розкритими очима і були подібні білим аркушам, на яких викладачі та майстри писали свій текст, передаючи вам свої знання та професійні вміння. І, незважаючи на всі труднощі, нам з вами все вдалося ", сказав директор училища Ю.К.Кузьмінов.

І ось настав найбільш хвилюючий момент - вручення дипломів. Першими на сцену запрошуються випускники, кожен з яких запалив на небосхилі СВПУ свою золоту зірку - це 10 відмінників, володарі червоних дипломів.

Це Ю.Скакова, А.Седов, Е.Сергеенко, Н.Кліменко, А.Сімонова, Д.Гайшук, І.Бойко, П.Плясінова, А.Шелестова, І.Корнеева. Ці хлопці - гордість училища, адже диплом з відзнакою - свого роду знак якості підготовки фахівців в Сєвєродонецькому ВПУ!

Грамотами та подарунками були відзначені і ті випускники, хто, ще навчаючись в училищі, вже досяг висот професійної майстерності. Це переможці регіональних, обласних, всеукраїнських конкурсів - Д.Лаптев, Н.Кононов, В.Бережной, А.Риндіна, А.Пасочнікова, М.Помиляйко.

Завуч училища Л.М.Мішина з особливою теплотою і словами подяки за роботу вручила найактивнішим помічникам класних керівників, майстрів і кураторів груп грамоти та пам'ятні сувеніри. Ось їх імена - В.Запоганенко, М.Халахола, Ю.Рісухіна, А.Продченко, А.Золотухіна, Л.Лазуренко, В.Бенько, Р.Токарев, Р.Гевко, Т.Стукашіна, А.Ратушний, А. Новохатський.

Не залишилися без подарунків і ті випускники, хто продовжив кращі спортивні традиції училища. Це переможці різних міських змагань, олімпіад: І.Романовскій, С.Масловскій, С.Чумаченко, Д.Сердюк, А.Сімонян, Е.Семіряжко. Заняття спортом в училищі загартували характер цих хлопців, дали їм впевненість у своїх силах.

Під гучні оплески на сцену піднімалися і ті, в кому відкрилися за час навчання такі таланти і можливості, про які молоді люди й не підозрювали! Це самодіяльні артисти ВПУ - співаки, танцюристи, артисти агітбригади - переможці різних конкурсів та обласних оглядів: С.Проценко, А.Данько, К.Свістула, Ю.Медведенко, Е.Малеева, Е.Беляева, А.Галауз, Е.Метелкіна , І.Нестерова та ін.

А музичні подарунки в залі отримали всі - і гості, і винуватці урочистостей. Для них звучали вірші, пісні, танцювали "Циганочка", а ведучі - Звіздарі передбачали майбутнє випускників.

Приємним сюрпризом для всіх стало привітання випускників училища минулих років А.Мікуцького, В.Дейнеко, Р.Черних, І.Запорожця - в минулому учасників колективів художньої самодіяльності училища.

У цей день слова вдячності лилися рікою і від випускників. Педагогам і майстрам за доброту і розуміння. Дирекції за залізну дисципліну і повну творчу свободу. "Розлучатися з училищем сумно, але, на жаль, цей етап нашого життя завершений, і тепер ми з гордістю можемо назвати себе випускниками Сєвєродонецького ВПУ!"

26.05.2012
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^