У БІБЛІОТЕЦІ УЧИЛИЩА – КНИГА ПЕДАГОГА ТА ПОЕТА

Так вийшло, що теперішній останній дзвоник у Сєвєродонецькому колегіумі Національного університету «Києво-Могилянська Академія» став й своєрідним прощанням з колишнім директором цього учбового закладу (раніше – середньої школи №3) Віктором Івановичем Козодоєвим.

Нещодавно він, чудовий керівник, неординарний викладач історії, а ще – й цікавий поет пішов з життя. Але встиг скласти третю книгу своїх віршів «Життя береги» – збірку вибраного творчого доробку. Й кілька місяців тому взяв з нею участь у першому літературному конкурсі «Мистецтво слова», що його провели відділ культури міської ради та Благодійний фонд народного депутата України Олексія Петровича Кунченка «Заради майбутнього». У журі конкурсі ми одностайно визначили цей рукопис кращим серед інших численних збірок. Фонд «Заради майбутнього», згідно умов творчого змагання, видав грант на видання книги.

- Ми теж візьмемо участь в презентації цього видання, - каже директор Вищого професійного училища, голова постійної депутатської комісії міськради з питань освіти, молоді, культури та спорту Юрій Кіндратович Кузьмінов. - Хочу повторити свої слова, що надруковані на обкладинці книги: Віктору Івановичу була підвладна будь-яка аудиторія. Й безперечно, нова його книга теж знайде шлях до читачеві.

Віктора Івановича знали й поважали тисячі земляків. Багато його віршів (російською та українською мовами) покладені на музику. Їх співає народний козачий хор місцевого Палацу культури.

Як редакторові книги, автору цих рядків залишається додати, що її тематика дуже широка. Познайомитись з першим екземпляром книги можна в бібліотеці ВПУ.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

2014
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^