В бібліотеці – нові книжки!

Напередодні 80-річчя Сєверодонецька бібліотека нашого училища поповнилася відразу двома книгами, присвяченими різним періодам його історії.

Каленюк С. П. Сліди на сакмі: краєзнавчі розвідкі/С. П. Каленюк. - Лисичанськ: ТОВ Лисичанська друкарня, 2014. - 191 с.

Це нова книга Сергія Петровича Каленюка, відомого краєзнавця, який протягом багатьох років досліджує історію Сєвєродонецька та оточуючих його селищ. Нашому місту - 80 років, зовсім невеликий вік для міста. А що ж було на цьому місці 100 - 150 років тому або ще раніше? Невже просто пустельне безлюдне Дике поле? Безліч джерел відпрацював С. П. Каленюк, щоб показати, що і на наших землях споконвіку жили люди, орали поля, будували житло, церкви і мости, прокладали дороги, охороняли мирних жителів від ворожих набігів. Автор запрошує читача здійснити захоплюючу подорож «на межі простору и часу», щоб по -новому поглянути на історію краю, в якому ми живемо і можемо залишити свій слід на землі - таким побажанням супроводив свою книгу С. П. Каленюк.

Забирко Т.Н. Он украшал Северодонецк. Скульптор В.И. Пухальский: документально-художественное издание/Т.Н. Забирко; Ред. и автор предисловия С.А. Перцовский; Автор фото Г.М. Артемов. – Луганск: Ноулидж, 2014.– 72 с., в т. ч. цв. ил. 20 с.

Звичайно, вам доводилося гуляти по вулиці Леніна, самої своєрідною і чарівною з вулиць нашого міста. Ви не могли не звернути уваги на меморіальну дошку, що прикрашає фасад будинку № 28. Сєвєродонецький скульптор, член Спілки художників СРСР Валентин Ілліч Пухальський довгі роки жив у цьому будинку. Це йому зобов'язані своїм неповторним виглядом багато будівель в старій частині Сєвєродонецька та Лисичанська.


Т. Н. Забирко виконала величезну роботу, щоб розповісти про життєвий і творчий шлях талановитої людини, скласти каталог його робіт. Прочитайте цю невелику книжку, здобувшую перемогу в конкурсі «Мистецтво слова», і вас зігріватиме майстерність В. І. Пухальського і душа, яку він вклав, щоб прикрасити наше місто.

2014
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^