«ПІСНІ, ОБПАЛЕНІ ВІЙНОЮ»

Таку назву дали Першому відкритому регіональному фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, присвяченому 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Його організували відділ культури Сєвєродонецької міської ради та Благодійний фонд народного депутата України Олексія Петровича Кунченка «Заради майбутнього».

У фестивалі взяли участь близько ста колективів художньої самодіяльності шкіл, установ професійно-технічної та середньої спеціальної освіти, вищих навчальних закладів Сєвєродонецька, Стаханова, Попаснянського та Кремінського районів Луганщини. Заключний тур пройшов 6 травня в Сєвєродонецькому міському Палаці культури. Перші ряди залу для глядачів займали почесні гості - учасники Великої Вітчизняної. Їм були вручені квіти та пам'ятні подарунки.

До залу урочисто внесли копію Прапора Перемоги і прапор Сєвєродонецька. Одним з прапороносців був викладач дисципліни «Захисник Вітчизни » Сєвєродонецького Вищого професійного училища, підполковник запасу Микола Семенович Брянченко. Секретар Сєвєродонецької міськради Андрій Анатолійович Гавриленко, міський військовий комісар, підполковник Олег Вікторович Чехута, керівник фонду «Заради майбутнього» В'ячеслав Володимирович Мацегора, заступник голови місцевої організації ветеранів України Володимир Федорович Корженко яскраво та переконливо говорили про єдність поколінь, про те, як важливо зберігати мир і в Україні, і на планеті.

Учасники фестивалю яскраво та хвилююче розкрили ці теми у своїх піснях. Виступали солісти, дуети та тріо, вокальні ансамблі.

- Дуже сподобався виступ ансамблю юнаків з Сєвєродонецького ВПУ, - сказав В.В. Мацегора. - Їх пісня «Туман» не просто нагадала найкращі композиції групи «Любе», а й показала трепетне ставлення молоді до військової теми.

Успіх підтвердили овації глядачів, Диплом фестивалю. «Заслуга в цьому й художнього керівника ВПУ Вікторії Леонідівни Бібко, яка допомогла вокалістам підготувати складне, багатоголосне твір», - зазначила заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова.

Заслуженої нагороди були удостоєні й виконавці зі Стахановського вищого профучилища сфери послуг.

«Другий, більш масштабний фестиваль намічено провести до 70-річчя Великої Перемоги»,- повідомив голова журі, помічник народного депутата України О.П. Кунченко Володимир Миколайович Гладков.

Всім учасникам фестивалю була вручена книга оповідань про героїв – фронтовиків, партизанів і підпільників рідного краю, його визволителів.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

11.05.2014
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^