І НАУКА, І ПРАКТИКА

Значущою та актуальною подією для всіх освітян стала П’ята Міжнародна виставка «сучасні заклади освіти-2014», що пройшла днями в Києві. Одним з її найважливіших заходів була Всеукраїнська звітна науково-практична конференція «Наукове-методичне забезпечення професійної освіти і навчання», яку провели Національна Академія педагогічних наук України та її Інститут професійно-технічної освіти.

Грунтовну доповідь «Інноваційні технології підготовки майбутніх кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» на цьому форумі зробив молодий викладач Сєвєродонецького Вищого професійного училища, аспірант Інституту профтехосвіти Андрій Геннадійович Кононенко. Основою його доповіді стали досвід Сєвєродонецького ВПУ, успішне впровадження власної розробки автора – електронного підручника для навчання майбутніх автослюсарів.

Колеги віднеслися до цієї доповіді з великою зацікавленістю – й з теоретичної, й з практичної точок зору. Вона увійшла до кращих з тематики інноваційних технологій сучасного підручникоутворення, спрямованих на оновлення змісту професійної підготовки кваліфікованих робітників. Автор одержав відповідний сертифікат.

Все це - ще одне підтвердження того, що колектив Сєвєродонецького ВПУ йде в ногу з часом, що його викладачі справами наближають перспективу. Слід додати, що сам А.Г.Кононенко першу професійну освіту одержав у стінах того ж училища. Нещодавно він ділився тут досвідом з учасниками обласного семінару, а зараз розповідає про конференцію в столиці колегам зі свого навчального закладу.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

03.04.2014
Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^