СТАЛИ РОБОЧИМИ

Зовсім недавно в Регіональному базовому Державному навчальному закладі «Сєвєродонецьке Вище професійне училище» групі випускників були урочисто вручені дипломи електромонтерів. І ось добре повідомлення - молоді робітники прийняті в трудовий колектив містоутворюючого підприємства - Сєверодонецького об'єднання «Азот», де успішно реалізується програма передачі естафети поколінь.

- Свою високу кваліфікацію вони підтвердили під час виробничої практики та захисту дипломних робіт, - зазначає директор департаменту з управління персоналом об'єднання, депутат міської ради Сергій Іванович Лебедєв. - Ми й розподілили вісьмох випускників ВПУ по тим цехам, з якими вони вже познайомилися і де дізналися їх самих: в електроремонтний, електропостачання, автотранспортний, інші.

В основному, спеціальність електриків для молодих робітників - сімейна. І вони налаштовані гідно продовжити свої трудові династії. Маємо намір і вчитися далі - у наставників, в Навчальному центрі підприємства, інституті. Інакше не можна, - вважають Владислав Артеменко, Вадим Гладкий, їхні товариші. - Виробництво модернізується, сюди надходить нове обладнання, і все треба добре освоювати.

Перший робочий день для новачків пройшов урочисто. Керівники кадрової служби привітали їх, дали напуття, запросили на екскурсію по народному музею історії підприємства.

«Ще під час навчання всі вступили в профспілкову організацію ВПУ, яка входить до складу «азотівської», - повідомляє голова учпрофкому ВПУ, майстер виробничого навчання Валерій Сергійович Сахаров. - Так що ніхто не буде стояти осторонь і від суспільного, культурного, спортивного життя».

- Тепер рідне училище, над яким шефствує «Азот», стає і для нас підшефним, - посміхаються хлопці. - Нас тут добре підготували, і, звичайно, ми теж будемо допомагати тим, хто стане освоювати робітничі професії.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

01.04.2014
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^