СПРАВЖНІЙ ЛІДЕР

Студент Регіонального базового державного навчального закладу «Сєвєродонецьке Вище професійне училище» Павло Сусін днями удостоєний іменної стипендії Луганської обласної ради.

- Цим відзначені не тільки здібності, успіхи Павла у навчанні, технічній творчості, а й його роль як лідера студентського колективу, профспілкового активіста, - коментує заступник директора училища Лілія Михайлівна Мішина.

Павлу немає ще й вісімнадцяти. Але хлопчина з села Рудівка Сватівського району з дитинства захопився технікою. В училищі він освоює спеціальності слюсаря з ремонту автомобілів, водія. «І зараз, на виробничій практиці, на ділі показує свої вміння, старанність, - розповідає майстер виробничого навчання Едуард Петрович Шевченко. - При цьому, як зазвичай, встигає допомогти іншим, подбати, щоб у хлопців все було в порядку. Не дарма ж у нашій першій групі його обрали старостою. Павло у нас - людина серйозна, відповідальна, авторитетна, хороший організатор».

Задоволений ним і інший ветеран училища - невтомний винахідник Олександр Петрович Мащенко. У технічному гуртку, яким він керує, Павло теж подає приклад. Його роботи пов'язані зі створенням оригінальних і надійних схем для полегшення ремонтних операцій. Ці новинки відзначені дипломами на обласній та всеукраїнській виставках науково-технічної творчості молоді.

А класний керівник Ольга Леонідівна Прибильська із задоволенням відзначає: Паша добре встигає по всіх предметах. Не просто встигає, - зумів перемогти в регіональних олімпіадах з хімії, математики, географії. З хімії взагалі показав кращий результат серед учнів закладів професійно-технічної освіти Луганщини.

Коло його інтересів широке, день ущільнений. Свідоцтва тому - і перемоги Павла Сусіна в обласному конкурсі знавців історії рідного краю в номінаціях «Фотограф» і «Літературознавець», його захоплення спортом. При всьому тому, пам'ятаючи сільську, батьківську науку, він зберігає скромність, самоіронію, залишається душею колективу. «До нього завжди йдуть за порадою, підтримкою, і при цьому цінують його принциповість, дисциплінованість, самостійність, вірність слову», - розповідає голова учпрофкому училища Валерій Сахаров.

Одне слово - справжній лідер.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

01.04.2014
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^