СТУДЕНТИ, ЛЮБОВ ТА ВЕСНА

Скорому 80-річчю Сєвєродонецька був присвячений запальний фестиваль «Молодіжна весна».

Власне, це було студентське свято мистецтва. Організував його відділ у справах молоді та спорту міськради за підтримки відділу культури, керівництва навчальних закладів, студентських та учнівських профспілкових організацій. Програма будувалася у вигляді подорожі по вулицях рідного міста в дусі сучасних ритмів.

У міському Палаці культури виступили кращі, різножанрові колективи та солісти всіх навчальних закладів Сєвєродонецька.

- Приємно, що в такому марафоні, в якому брали участь навіть майбутні професійні музиканти, наші вихованці проявили себе досить яскраво, - задоволений директор Вищого профучилища, голова постійної депутатської комісії міськради у справах освіти, культури, молоді та спорту Юрій Кіндратович Кузьмінов.

Представлений вокалістами ВПУ театралізований «Гімн молоді» можна назвати візитною карткою фестивалю. Відмінно виступили і танцюристи цього училища.

Програму доповнили виступи молодіжних колективів міського ПК та Палацу культури Сєвєродонецького об'єднання «Азот». Серед глядачів було й чимало старшокласників. Вони переконалися, що нудьгувати їм під час подальшого навчання та роботи не доведеться.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

28.03.2014
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^