У ДІВЧАТ ОКО ВІРНІШЕ

Спортивний клуб « Хімік» Сєвєродонецького об'єднання «Азот» провів змагання з кульової стрільби з пневматичної зброї для базових закладів професійно-технічної освіти.

Проходили вони в тирі Вищого професійного училища. Саме господарі стали переможцями змагань, показавши досить переконливий результат.

- Допомогло те, що ми напередодні добре підготувалися до міського конкурсу «Нумо, хлопці!", - пояснює викладач дисципліни «Захисник Вітчизни», майор у відставці Микола Семенович Брянченко. - І хоча цей конкурс зі зрозумілих причин не відбувся, у нас пройшли тренування, внутріучіліщні змагання.

Чемпіоном серед хлопців у міжучилишному масштабі став Андрій Голєв, який вибив 47 очок. Стільки ж набрав і Данило Лебединський, але на його рахунку трохи менше влучень в «яблучко».

Дівчата виявилися теж не промах, в буквальному сенсі слова. І більше того! Найвлучнішими серед них визнані дві Анастасії - Мостова та Пономарьова. Причому кожна вибила на очко більше, ніж чемпіони в чоловічому заліку.

Інші призери відстали зовсім трохи. Усім їм голова спортклубу «Хімік» Володимир Юрійович Волков вручив грамоти та чудові призи - термоси для туристичних походів. Відзначені й кращі спортсмени з професійного ліцею, ВПУ № 92.

- Через пару тижнів, - сказав голова профспілкового комітету «Азоту», член Ради Федерації профспілок України, депутат міської ради Валерій Сергійович Черниш, - ми чекаємо молодь на зустрічі учнів підшефних училищ (усі вони - члени профспілкової організації містоутворюючого підприємства) з уславленими спортсменами нашого СК «Хімік».

Ця зустріч пройде в Сєвєродонецькому ВПУ і буде присвячена золотому ювілею спортклубу та 65-річчю чудовою футбольної команди «Хімік».

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

07.03.2014
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^