Увага!
До бібліотеки надійшли нові підручники:

Власенко А.М. Слюсарні роботи: Підручник. — К.: Вища освіта, 2013. — 357 с.

Підручник створений на основі модульної системи професійного навчання. Спрямований на опанування професії «слюсар з ремонту автомобілів». Навчальний матеріал, поданий як поєднання текстів та ілюстрацій, містить технічну інформацію щодо слюсарних інструментів, обладнання механізмів і машин, а також матеріалів, їхніх компонентів і особливостей їх застосування. Після кожного навчального елементу розміщено завдання, а після кожного модульного блоку відповідно тести.

Мельникович М. М. Лабораторно-практичні роботи з будови та експлуатації сільськогосподарської техніки (трактори і автомобілі): навч. посіб. / М М Мельникович, М. П. Морозюк. — К.: Вища освіта, 2013. — 239 с.

Матеріали викладено відповідно до типових навчальних програм, державних стандартів з урахуванням впровадження нових технічних досягнень та прогресивних технологій в розвиток сільськогосподарської техніки.

Наведено короткі теоретичні відомості про сучасні трактори та автомобілі, розглянуто будову і принципи дії основних вузлів, механізмів, агрегатів базових моделей машин, уміщено три блоки ілюстрованих конструкційно-технологічних карток.

Бруква В. В., Нестеренко Т. М., Пятничук Т. В. Сучасні матеріали і технології санітарно-технічних систем та устаткування: підруч. для ПТНЗ. / В. В. Бруква, Т. М. Нестеренко, Т. В. Пятничук. — К. : «Освіта», 2013. — 304 с. : іл.

У підручнику подано відомості про матеріали, слюсарні роботи, системи опалення, водопостачання та водовідведення, газопостачання, вентиляцію та кондиціювання повітря в житлових і громадських будинках; викладено будову, принцип роботи санітарно-технічного устаткування та приладів.

2014
Червень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^