ДИРЕКТОР СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО ВПУ Ю.К.КУЗЬМІНОВ ПРЕДСТАВЛЯВ ЛУГАНЩИНУ В ПРЕЗИДІУМІ ГАЛУЗЕВОЇ АСОЦІАЦІЇ

У Києві днями відбулося засідання президії Всеукраїнської Асоціації працівників професійно-технічної освіти (ВАПП). Луганську область на ньому представляв член президії ВАПП, директор Регіонального базового державного учбового закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище», голова постійної депутатської комісії міськради з освіти, молоді та інших гуманітарних питань Юрій Кіндратович Кузьмінов.

- Метою діяльності ВАПП, основу якої складають первинні осередки, створені в навчальних закладах, є забезпечення соціального захисту працівників та учнів професійно-технічної школи й сприяння збереженню, розвитку, оновленню системи підготовки робітничих кадрів, - пояснює Юрій Кіндратович.

Він взяв участь в обговоренні підсумків діяльності Асоціації за минулий рік, шляхів вирішення нагальних проблем профтехосвіти та завдань на поточний рік.

- Зокрема, - розповідає Ю.К. Кузьмінов, - ми заслухали повідомлення директора департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслава Васильовича Супруна, керівників Асоціації. Відбулась активна та змістовна дискусія щодо пріоритетних позицій в роботі ВАПП. Вона стосувалась й нашої безпосередньої діяльності, й відносин з органами державної влади, соціальними партнерами. Наприклад, пропонується при фінансуванні профтехнавчання враховувати конкретні витрати, які потрібні на підготовку робітників того чи іншого фаху.

Було наголошено на необхідності сучасних економічних стимулів для роботодавців, які беруть участь у створенні належних умов для виробничого навчання учнів професійно-технічних закладів, впровадження інноваційних методів навчання, удосконалення кваліфікаційних вимог, законодавства про професійну освіту, підготовки нових підручників тощо. В цьому допоможе співпраця з Інституту професійно-технічної освіти Національної Академії педагогічних наук, Федерацією роботодавців України, регіональними органами.

Досвід Сєвєродонецького ВПУ, яке в цьому році відзначить своє 70-річчя, його взаємодії з базовими підприємствами, підтверджує ефективність сучасних підходів до роботи. Він поєднується з кращим досвідом інших навчальних закладів. На регіональних нарадах Ю.К. Кузьмінов доводить до колег актуальні рекомендації керівництва ВАПП, забезпечує вивчення пропозицій з місць для покращення подальшої загальної діяльності.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

29.01.2014
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Липень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^