Інноваційні методи КОЛЕГ З УСІЄЇ ЛУГАНЩИНИ НАВЧАЮТЬ НА БАЗІ ДНЗ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ВПУ»

В останній день жовтня на базі ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» був проведений проблемний семінар «організацінно - методичний супровід Тижня безпеки дорожнього руху». Для викладачів і майстрів виробничого навчання його організували науково - методичний центр профтехосвіти у Луганській області разом з кабінетом професійної підготовок. Для вивчення кращого досвіду у ВПУ приїхали колеги з різних міст і районів Луганщини.

Відкриваючи семінар, методист НМЦ ПТО Микола Семенович Войцеховський підкреслив, що його проведення саме в Сєвєродонецькому вищому профучилищі закономірно, оскільки цей навчальний заклад відрізняється грунтовністю і творчим підходом у реалізації всіх програм, використанням нових, сучасних технічних засобів і методик.

Директор училища, відмінник освіти України, депутат міської ради Юрій Кіндратович Кузьмінов коротко, але ємко розповів про історію та сьогоднішні дні ВПУ, який скоро відзначає своє 70-річчя, запропонував познайомитися з його материально-технічною базою.

Методист Сєвєродонецького ВПУ Ольга Іванівна Кривобок за допомогою мультимедійної презентації розповіла про всі заходи, проведені в ході тематичного Тижня. Тут і олімпіада з правил дорожнього руху, і конкурс - виставка плакатів на ту ж тему, і зустріч із співробітником Державної автоінспекції, бесіди, перегляд спеціального кінофільму, консультації.

Потім викладач вищої категорії, вчитель - методист Олесандр Володимирович Слюсаренко провів відкритий урок з правил дорожнього руху. Його учні за комп'ютерами відповідали на запитання з цього предмету, і результати відразу виводились на мультимедійний екран. Знання всі показали досить тверді.

Олександр Володимирович до того ж продемонстрував переваги створених ним електронних плакатів та інших навчальних посібників, свій електронний журнал з оцінками, методи використання ресурсів Інтернету, проекційної та іншої техніки.

Семінар продовжився відкритим засіданням творчої групи з впровадження в навчально - виробничий процес електронних засобів навчання майбутніх працівників автотранспортної галузі. Викладач Сєвєродонецького ВПУ, аспірант Інституту професійно -технічної освіти НАПН України Андрій Геннадійович Кононенко продемонстрував електронний підручник з автосправи, який стане основою його кандидатської дисертації. Колеги переконались, що за такими ефективними засобами навчання дійсно наше майбутнє. Були дані детальні коментарі, відповіді на запитання.

Підводячи підсумки семінару та засідання творчої групи, М.С. Войцеховський рекомендував проявляти такі новаторські подходи при навчанні усіх предметів, познайомив з роботою над створенням нових стандартів профтехосвіти, розповів про перспективи, пов'язаних з реформою системи освіти. Луганська область багато в чому задає тут тон.

Були прийняти рекомендації для всієї обласної системи профтехосвіти.

Колеги інших профтехучилищ позаздрили тому, що зроблено і робиться в цьому напрямку в Сєвєродонецькому ВПУ, його передовій технічній оснащеності, попросили, щоб на його було організовано навчання ще й керівників споріднених навчальних закладів.

Заступник директора Сєвєродонецького ВПУ з навчально-виробничої роботи Віолетта Олегівна Волошина висловила задоволення тим, що у семінарі брали участь і молоді викладачі, майстри виробничого навчання цього училища, що вони жваво цікавляться інноваційними методами. А це значить - теж будуть ефективно використовувати їх.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

01.11.2013
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^