У ДНЗ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ВПУ» - СВОЯ ГАЗЕТА

Державний навчальний заклад «Сєвєродонецьке вище професійне училище» приступило до видання офіційної газети. Пілотний випуск «Талісмана» присвячений подіям жовтня.

До авторів і читачів газети з привітаннями звернулися заступник начальника відділу профосвіти і науки Управління ДОСРПО Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації В. А.Левченя, заступник міського голови Сєверодонецька С.Ф.Терешин і директор ВПУ, голова постійної депутатської комісії міськради з гуманітарних питань (освіти, молоді та ін) Ю.К.Кузьмінов. Вони відзначили значення нового видання, яке має стати популярним серед учнівської молоді, допомогти розвитку її творчого потенціалу.

Редакція звернулася до своїх читачів з пропозицією: у зв'язку з проведенням на базі Сєверодонецького ВПУ обласного семінару творчої групи за електронними підручниками подати для обговорення пропозиції, пов'язані з впровадженням таких інноваційних методів навчання. І вони вже надходять.

Майстер виробничого навчання С.М.Метьолкін присвятив свою замітку 69-й річниці визволення України від фашистських загарбників, пов'язаним з цим подіям у рідному краї, профгрупоргом транспортно-механічного відділення - Дня автомобіліста і дорожника, учасники художньої самодіяльності - святу, проведеним в училище на честь Дня працівників освіти.

Душевні перші слова присвячені жовтневим іменинникам. А головним героєм серед них став 75-річний ювіляр Микола Іванович Михайлов, який багато років очолював профтехосвіту Луганщини. Примітка про нього так і названа «Учитель вчителів».

Газета вийшла в кольоровому і двокольоровому варіанті. Набрали і верстали її учні 23-й групи під керівництвом майстра виробничого навчання Оксани Леонідівни Луньової. Тобто хлопці освоюють весь цикл випуску газети. Поки її тираж -200 примірників, але це - тільки початок.

Зараз готуються номер, присвячений робочим професіям, обласному конкурсу агітбригад і художніх колективів профтехосвіти, а також презентація самої газети.

Газета стала діяти на базі відкритої за ініціативою директора училища, депутата міської ради Юрія Кіндратовича Кузьмінова Школи молодого журналіста. Її взяли під опіку міська організація Національної Спілки журналістів України і редакція видання обласної ради «Наша газета». Цим популярним виданням жваво зацікавилися молоді читачі, автори, і створена в училищі журналістська школа вже стала першим в області громадським молодіжним корпунктом «Нашої газети», готує для неї свої повідомлення.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ,
керівник корпункту, заслужений журналіст України

28.10.2013
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^