Наші комп'ютерні генії

Підбито підсумки сьомого обласного конкурсу комп'ютерних розробок на патріотичну тематику. Його організаторами виступають Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив і соціальних досліджень.

«НАШ КОНКУРС присвячений 75-річчю Луганської області. Сьогодні IТ-технології - одна з найперспективніших галузей, яка постійно розвивається і рухається вперед. Тут потрібні такі, як ви. Відчувається, що в кожну роботу вкладено сили, енергія і креатив не тільки самих учасників. Хочеться висловити слова подяки вчителям, батькам, науковим керівникам наших юних розробників. Пам'ятайте, найкраща нагорода - це визнання, яке ви сьогодні і отримали », - зазначив начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Луганської облдержадмністрації Віктор Яриш на церемонії нагородження переможців. Є серед них і сєверодончани.

У номінації «Краща колективна робота» відзначені автори роботи «Герой Луганщини» Марія Курбатова, Катерина Путченко та Олександр Савчук. У номінації «Краща презентація» нагороджені: автор роботи «Мій Сєвєродонецьк» Анастасія Денисенко, автори робіт «Сєвєродонецьк - моє місто» Аліна Шевченко і Дарина Феленко, а також автор роботи «Шахтар - вольова професія» Владислава Бодрова. У цій же номінації за роботу «Видатні діячі Луганщини» була нагороджена Людмила Полстянкіна, майстер виробничого навчання Сєвєродонецького ВПУ групи «Оператор - програміст». Співавтором роботи стала її колега Марина Володимирівна Суптеліна.

У номінації «Краща ігрова програма» успіху домоглися Костянтин Андреєв, Євген Пивоваров, Олег Михайленко (керівник Смирнова Олена) і Дмитро Шатров. Вони отримали призи від компанії Плодів - лідера незалежної розробки ігор в Європі. Компанія завжди відкрита для талановитих розробників, фахівців у сфері графічного дизайну і фанатів створення ігор. Вона відкриває горизонти для багатообіцяючою кар'єри в нових, перспективних галузях, дає можливість для професійного зростання, пропонує конкурентний рівень заробітку і кращі умови роботи у великому, дружному колективі професіоналів.

За матеріалом інтернет

20.06.2013
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^